лови Happy Time
UA RU

SODASAN Органічний рідкий засіб-концентрат Sensitive для миття посуду, для чутливої шкіри і миття дитячих пляшечок, 0,5 л.

  • Виробник: SODASAN
  • Артикул: 2356
Є в наявності
  • 194 грн.
  • 165 грн.

5% на ЗСУ

Органічний засіб для миття дитячих пляшечок, або будь-якого посуду при схильності до алергічних реакцій - ефективне і безпечне миття посуду без зайвих зусиль! Спеціально розроблено для людей, схильних до алергічних реакцій. Сік Алое зволожує шкіру та підвищує її захисний бар'єр. Без запаху! Швидко видаляє забруднення і жир. Надає посуду блиск, не залишає розводів. Містить тільки безпечні рослинні інгредієнти органічного походження. Спеціальна формула захищає Ваші руки від пересихання, робить їх м'якими на дотик. Економічно у використанні! Інноваційний склад ПАР забезпечує 100% безпеку. Безпечні засоби.

Думаючи про безпеку в минулому, для миття посуду люди використовували соду, оскільки сода має здатність видаляти жир і пом'якшувати воду. Але, на жаль, вона погано впливає на шкіру рук, оскільки так само видаляє жир і з шкіри. Більш того, сода недостатньо ефективна. SODASAN - сучасне рішення для безпечного і ефективного миття посуду

Спосіб застосування: Перед використанням збовтувати. Нанесіть 1 краплю засобу на губку, помийте посуд і змийте водою.

Склад:> 30% вода, 15-30% ПАР цукру (неіоногенні ПАР), аланінат, виварювальна (кухонна) сіль, цитрат, ксантанова смола, алое.

 

Цукор ПАР (тензіди цукру) (Alkylpolyglucosides, APG) - ПАР, дуже м'які по відношенню до шкіри, піддаються біохімічному розкладу, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. У їх виробництві використовуються рослинні інгредієнти; кокосове масло, цукор або крохмаль.

Кокойл аланінат (Cocoylalaninate) - м'який очищаючий агент, отриманий з L-аланіну і кокосових жирних кислот, створює стійку мильну піну.

Виварочна (кухонна) сіль  -  результат випаровування природних розсолів, що добуваються з надр землі. Такі розсоли відрізняються порівняно високою концентрацією NaCl і малим вмістом домішок.

Цитрат - сіль лимонної кислоти. Використовується для виведення плям і розчинення вапняного осаду. Протидіє спонтанному утворенню мильної піни в жорсткій воді. Зайва піна на 40% може знизити очищувальну здатність засобів для прання. Цитрат натрію є пом'якшувачем і замінює фосфати, які зазвичай додаються для того, щоб часто посилити активність і властивості поверхнево-активних речовин (ПАР). Вони допомагають ПАР краще і глибше проникати в тканини і вимивати бруд.

Ксантанова смола - стабілізатор і загусник, запобігає розшаруванню емульсій. Забезпечує стійку в'язкість на різних стадіях прання. 

Подібні товари

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

SODASAN Органічний рідкий засіб-концентрат Sensitive для миття посуду, для чутливої шкіри і миття дитячих пляшечок, 0,5 л.

Ви нещодавно переглядали