лови Happy Time
UA RU
  • Органічний безфосфатний пральний порошок-концентрат Comfort sensitive для ДИТЯЧИХ, білих і кольорових речей з кондиціонером, 1,01 кг = 22 прання

Органічний безфосфатний пральний порошок-концентрат Comfort sensitive для ДИТЯЧИХ, білих і кольорових речей з кондиціонером, 1,01 кг = 22 прання

  • Виробник: SODASAN
  • Артикул: 5080
Є в наявності
  • 482 грн.

5% на ЗСУ

Порошок спеціально розроблений для чутливої ​​і ніжної шкіри, для людей, схильних до алергічних реакцій і для прання дитячих речей! Без запаху. Ефективно діє навіть при сильних забрудненнях, не вимагає додаткового замочування. Зберігає первозданний яскравий колір речей! Підходить для використання з водою будь-якої жорсткості, не вимагаючи додаткового пом'якшувача! Захищає від утворення вапняного нальоту. Для досягнення найкращих результатів рекомендується додавати кисневий відбілювач або рідкий засіб для виведення плям Sodasan.

Склад:> 30% органічне рослинне мило (аніонні ПАР), 15-30% карбонат натрію (сода), 5-15% силікатів, 5-15% Поліаспартат, 5-15% імінодісукцінат, <5% цитрат

Всі виробники органічних пральних порошків рекомендують насипати необхідну кількість порошку прямо в барабан пральної машини, оскільки якщо засипати його в спеціальне відділення для порошку, він може не повністю вимитися і частково залишитися в контейнері.

Органічне рослинне мило - зроблено з ефективного поєднання чистих рослинних жирів і масел, і органічних поверхнево-активних речовин (ПАР) білка. ПАР зв'язують воду і жир шляхом захоплення їх різними сторонами молекули. При цьому жирні частки бруду змиваються з волокон речей, і завдяки своїй структурі ПАР підтримують частки бруду в підвішеному стані, не дозволяючи їм знову осісти на волокна тканин.

Карбонат натрію (кальцинована сода) - натрієва сіль вугільної кислоти, утворена катіоном натрію і аніоном вугільної кислоти.

Силікати - мінерали, які використовуються для поліпшення миючих властивостей ПАР, пом'якшення води і збільшення стійкості до корозійних процесів. Подвійне миючу дію - з одного боку силікати обмилюють жири і розчиняють їх, а з іншого - допомагають в розчиненні частинок бруду.

Поліаспартат - захищає від вапняного нальоту, ефективно пом'якшує воду, посилює очищаючі властивості засобів для прання. Поліаспартат має природне походження (наприклад, з морських черепашок і равликів), легко розчиняється у воді.

Цитрати - сіль лимонної кислоти. Використовується для виведення плям і розчинення вапняного осаду. Протидіє спонтанному утворенню мильної піни в жорсткій воді.

Зайва піна на 40% може знизити очищувальну здатність засоби для прання. Цитрат натрію є пом'якшувачем і замінює фосфати, які зазвичай додаються для того, щоб часто посилити активність і властивості поверхнево-активних речовин (ПАР). Вони допомагають ПАР краще і глибше проникати в тканини і вимивати бруд .

Імінодісукцінат - хелатообразуюча речовина, що видаляє іони металів, щоб знизити їх вплив на зовнішній вигляд, термін придатності або дієвість засобів. Також оточують іони магнію і кальцію, присутні в жорсткій воді і запобігають утворенню порошкоподібної накипу, що виникає при контакті жорсткої води з деякими видами мила. Отримують з відходів цукрового виробництва.
Відсутність алергічних реакцій, дбайливе ставлення до Вашого одягу, безпека для навколишнього середовища - Ваш правильний вибір! Економія на додатковому придбанні пом'якшувача води і кондиціонера для білизни!
Якщо пральні порошки, з якими ви мали справу, викликали алергічну реакцію, спробуйте скористатися порошком-концентратом Sodasan, який був спеціально розроблений для ніжної і чутливої ​​шкіри, а також для прання дитячих речей. Адже діти особливо болісно реагують на неякісні миючі засоби, до складу яких входять шкідливі для незміцнілого організму складові. У цьому сенсі органічний порошок - це ідеальний вибір. Він не має запаху, діє навіть при сильних забрудненнях, прекрасно зберігає первозданний колір тканини, дбайливо доглядає за вашим одягом і при цьому абсолютно безпечний. Воду можна використовувати будь-якої жорсткості, адже в складі порошку є пом'якшувач для води, який перешкоджає утворенню вапняного нальоту. Для досягнення ще кращих результатів можна під час прання використовувати також кисневий відбілювач або рідкий засіб для виведення плям Sodasan.

Подібні товари

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

Органічний безфосфатний пральний порошок-концентрат Comfort sensitive для ДИТЯЧИХ, білих і кольорових речей з кондиціонером, 1,01 кг = 22 прання

Ви нещодавно переглядали