лови Happy Time
UA RU
  • Органічне рідке мило Kids зволожуюче, з мигдальною та оливковою оліями,  1л

Органічне рідке мило Kids зволожуюче, з мигдальною та оливковою оліями, 1л

  • Виробник: SODASAN
  • Артикул: 8116
Є в наявності
  • 505 грн.
  • 429 грн.

5% на ЗСУ

Органічне концентроване трав'яне мило спеціально розроблено для частого використання. Малюйте, клейте, готуйте разом з малюком, та щоразу мийте руки, не турбуючись по сухість та подразнення ніжної дитячої шкіри! Дерматологічно підтверджена дуже хороша сумісність природних миючих компонентів мила зі шкірою.  Ніжна пінка дарує відчуття доглянутості та чистоти, а фруктові, свіжі аромати ефірних олій роблять використання мила ще більш приємним. Легко дозувати завдяки зручному для дітей дозатору та стійкій пляшці. Мигдальна та оливкова олії відмінно зволожують та пом'якшують шкіру,  а також чинять видиму протизапальну дію, сприяючи більш швидкому загоюванню порізів та ранок.

Не містить мікропластику, ензимів, синтетичних ароматизаторів, консервантів і барвників, продуктів нафтохімії та генної інженерії. Кліматично-нейтральне виробництво з 100% відновлюваною енергією. Пляшка зі 100% переробленого пластику. 

✔️Гарантія безпечності для здоров’я людини та навколишнього середовища підтверджена сертифікатом NCS (Natural Cosmetics Standard).


Спосіб застосування: нанесіть на шкіру і змийте водою.


VEGAN Склад: вода, омилена олія насіння соняшнику* (калійна сіль), спирт* денат., калію гідроксид, лимонна кислота, ефірна олія (натуральний ароматизатор), оливкова олія*, мигдальна олія*.
* З органічної сировини
100% складу природного походження.
100% біорозкладний склад.
97% складу сировини, вирощеної у сільских господарствах з контрольованим органічним землеробством.  
Рівень pH: 9,4 – 10,2

До речі, ви знали, що 80% всіх інфекційних захворювань передається через дотик. На чистих руках мікроби швидко гинуть, в той час, як на брудних виживають в 95% випадків, ще й розмножуються. Згідно з даними дослідження, проведеного в США у 2013 році, належним чином миють руки тільки 5% людей.


Тож, щоб «не підхопити» зайвих хвороб, варто мати гарну звичку ретельно мити руки протягом 60 секунд. А щоб після такого ретельного очищення не було відчуття сухості, використовуйте органічні мила SODASAN з додаванням натуральних олій та рослинних екстрактів.
 

Подібні товари

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

Органічне рідке мило Kids зволожуюче, з мигдальною та оливковою оліями, 1л

Ви нещодавно переглядали