лови Happy Time
UA RU

MASMI Органічні прокладки ультратонкі гігієнічні для сильних виділень, з крильцями 10 шт.

  • Виробник: masmi
  • Артикул: 100025
Є в наявності
  • 265 грн.

5% на ЗСУ

Ультратонкі органічні прокладки анатомічної форми Masmi призначені для сильних виділень або для використання в нічний час. Вони розроблені спеціально з цією метою, тому повністю відповідають найвищим вимогам і запитам. По-перше, прокладки виготовлені з 100% натуральної бавовни без використання хлору та діоксину в процесі відбілювання, а також ароматизаторів і гелю-абсорбенту. А по-друге, в них немає віскози, волокна якої мають властивість прилипати до тіла, що створює певний дискомфорт.

Крім того, ці прокладки гіпоалергенні, тому ніякі подразнення і алергії не страшні їх користувачам. Вони дуже комфортні у використанні - їх м'яка і пориста поверхня з натурального матеріалу забезпечує додаткову зручність і сприяє збереженню здоров'я. Прокладки Masmi не викликають відчуття «парникового ефекту» і дозволяють шкірі дихати.

Спеціальні крильця з боків надійно захищають від протікань, а клейка стрічка забезпечує якісне прикріплення гігієнічного засобу. Додатковий елемент гігієнічності - індивідуальна упаковка. Розкладаючись в природі на 95%, органічні прокладки Masmi не завдають шкоди навколишньому середовищу.

 

Товари із цієї ж серії

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

MASMI Органічні прокладки ультратонкі гігієнічні для сильних виділень, з крильцями 10 шт.

Ви нещодавно переглядали