лови Happy Time
UA RU

Рідкий органічний засіб для посуду Лимон, 1 л

  • Виробник: SODASAN
  • Артикул: 2006
Є в наявності
  • 295 грн.
  • 251 грн.

5% на ЗСУ

Миття посуду - щоденне заняття, для якого цілком логічно підшукати безпечний і якісний засіб. Якраз таким і є рідке органічний засіб для посуду, купити який можна у дистриб'ютора SODASAN. Швидко і ефективно видаляє забруднення і жир, надає посуду блиск і не залишає розводів. Раніше для миття посуду люди використовували соду, оскільки вона має здатність видаляти жир і пом'якшувати воду. Але сода погано впливає на шкіру рук і недостатньо ефективна. До складу рідкого засобу SODASAN входять інгредієнти тільки рослинного органічного походження, тому немає необхідності турбуватися про своє здоров'я і здоров'я оточуючих після його використання. А спеціальна формула захищає руки від пересихання і робить їх м'якими навіть після виконаної роботи. Крім того, що цей засіб - відмінний помічник в господарстві, він дуже економічний у використанні. Вибирайте SODASAN!

Спосіб застосування: Перед використанням збовтувати. Нанесіть 1 краплю засобу на губку. Помийте посуд, змийте водою.

Склад: >30% очищена вода, 15-30% ПАР цукру (неіоногенні ПАР), <5% сульфат спирту кокосової олії (аніонні ПАР), виварювальна (кухонна) сіль, цитрати, ефірні олії, що містять лімонен, алое вера.

Сульфат спирту - виробляється з кокосового масла. Його миюча сила діє довше, ніж у звичайного мила.

Цукор ПАР (тензіди Сахара) (Alkylpolyglucosides, APG) - ПАР, дуже дбайливі до шкіри, біо-хімічно розкладаються, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. У їх виробництві використовуються рослинні інгредієнти - кокосова олія, цукор або крохмаль

Виварочна (кухонна) сіль виходить в результаті випаровування природних розсолів, що добуваються з надр землі. Такі розсоли відрізняються порівняно високою концентрацією NaCl і малим вмістом домішок.

Цитрат - сіль лимонної кислоти. Використовується для виведення плям і розчинення вапняного осаду. Протидіє спонтанному утворенню мильної піни в жорсткій воді. Зайва піна на 40% може знизити очищувальну здатність. Цитрат натрію є пом'якшувачем і замінює фосфати, які зазвичай додаються для того, щоб часто посилити активність і властивості поверхнево-активних речовин (ПАР). Вони допомагають ПАР краще вимивати бруд.

Ефірні масла - пахуча суміш рідких летючих речовин, виділених з рослинних матеріалів (дистиляцією, екстракцією, пресуванням). Використовуються для додання приємного запаху косметичних продуктів.

Подібні товари

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

Рідкий органічний засіб для посуду Лимон, 1 л

Ви нещодавно переглядали