лови Happy Time
UA RU

Органічний бальзам-концентрат для миття посуду Апельсин 1 л

  • Виробник: SODASAN
  • Артикул: 2557
Є в наявності
  • 315 грн.

5% на ЗСУ

Якісно і безпечно миє посуд без зайвих зусиль! Новий засіб у вигляді бальзаму - ще ніжніший для Ваших рук. Екстракт гамамелісу у складі бальзаму допомогає усунути запалення та заспокоює шкіру рук. Спеціальна формула доповнена антижир-ефектом Апельсину, тому тепер миття посуду займає мінімум часу! Бальзам швидко видаляє забруднення з посуду, а також надає блиск і не залишає розводів. До складу входять тільки безпечні рослинні інгредієнти органічного походження. Економічно у використанні завдяки високій концентрації і новій формі ковпачка! 

Спосіб застосування: Перед використанням збовтувати. Нанесіть 1 краплю засобу на губку, помийте посуд і змийте водою.


Склад: >30% очищена вода, 15-30% ПАР цукру (неіоногенні ПАР), <5% сульфат спирту кокосової олії (аніонні ПАР), виварювальна (кухонна) сіль, стабілізатор гліцеріл стеарат, цитрати, екстракт гамамелісу, ефірні олії, що містять лімонен, алое вера.

Цукор ПАР (тензіди Сахара) (Alkylpolyglucosides, APG) - ПАР, дуже дбайливі до шкіри, біохімічно розкладаються, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. У їх виробництві використовуються рослинні інгредієнти - кокосова олія, цукор або крохмаль.
Сульфат спирту - виробляється з кокосового масла. Його миюча сила діє довше, ніж у звичайного мила.
Виварочна (кухонна) сіль виходить в результаті випаровування природних розсолів, що добуваються з надр землі. Такі розсоли відрізняються порівняно високою концентрацією NaCl і малим вмістом домішок.

Діоксид титану - природний мінерал рутил, харчової, а також універсальний барвник, що надає білий колір. Не викликають алергію і не подразнюють шкіру.
Цитрат - сіль лимонної кислоти. Використовується для виведення плям і розчинення вапняного осаду. Протидіє спонтанному утворенню мильної піни в жорсткій воді. Зайва піна на 40% може знизити очищувальну здатність засоби для прання. Цитрат натрію є пом'якшувачем і замінює фосфати, які зазвичай додаються для того, щоб часто посилити активність і властивості поверхнево-активних речовин (ПАР). Вони допомагають ПАР краще і глибше проникати в тканини і вимивати бруд.
Ефірні масла - пахуча суміш рідких летючих речовин, виділених з рослинних матеріалів (дистиляцією, екстракцією, пресуванням). Використовуються для додання приємного запаху косметичних продуктів.

Подібні товари

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

Органічний бальзам-концентрат для миття посуду Апельсин 1 л

Ви нещодавно переглядали