лови Happy Time
UA RU

Органічний концентрат-антіжир для миття посуду і видалення стійких забруднень Orange 0,5 л. (3 мл. = 10 л. води)

  • Виробник: SODASAN
  • Артикул: 0140
Є в наявності
  • 267 грн.

5% на ЗСУ

Універсальний висококонцентрований засіб для видалення стійких і жирних забруднень. Економічний у використанні! Достатньо всього 3 мл для отримання 10 л миючого засобу, в той час як у інших виробників концентрований засіб розбавляється в пропорції 60-120 мл на 10 л. Видаляє жир, стійкі забруднення, сліди від гуми на підлозі, кулькових ручок, масляних фарб, клею, фломастерів, лаку для нігтів і ін. Усуває неприємний запах! Підходить для миття підлоги, плитки, сантехніки та інших гладких поверхонь.

Спосіб застосування: перед використанням збовтувати. Розбавте миючий засіб з розрахунку 3 мл на 10 л води, або використовуйте нерозбавленим у разі сильних забруднень

Склад: ПАР цукру (неіоногенні ПАР), вода, сульфат спирту кокосового масла (аніонні ПАР), апельсинове масло, спирт, цитрат.

* Інгредієнти з сертифікованих органічних сільських господарств.

Цукор ПАР (тензіди цукру) (Alkylpolyglucosides) - ПАР, дуже дбайливі по відношенню до шкіри, піддаються біохімічному розкладу, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. У виробництві використовуються рослинні інгредієнти - кокосова олія, цукор або крохмаль.

Сульфат спирту кокосового масла - виготовляэться з кокосового масла. Очищаюча сила діє довше, ніж у звичайного мила.

Апельсинове масло - видаляє жир і усуває неприємні запахи.

Алкоголь (спирт) - використовується для регулювання в'язкості.

Цитрат - сіль лимонної кислоти. Використовується для виведення плям і розчинення вапняного осаду. Протидіє спонтанному утворенню мильної піни в жорсткій воді. Зайва піна на 40% може знизити очищувальну здатність. Цитрат натрію є пом'якшувачем і замінює фосфати, які зазвичай додаються для того, щоб посилити активність і властивості поверхнево-активних речовин (ПАР). Цитрати допомагають ПАР краще і глибше проникати в тканини і вимивати бруд.

Подібні товари

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

Органічний концентрат-антіжир для миття посуду і видалення стійких забруднень Orange 0,5 л. (3 мл. = 10 л. води)

Ви нещодавно переглядали