лови Happy Time
UA RU

Органічний очищувач-концентрат Lime для видалення складних забруднень 0,25л

  • Виробник: SODASAN
  • Артикул: 1402
Є в наявності
  • 432 грн.

5% на ЗСУ

ПОТУЖНА СИЛА ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ УПРЯМИХ ПЛЯМ З УНІВЕРСАЛЬНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ ВИКОРИСТАННЯ від SODASAN!

Високий вміст терпенів апельсину в формулі очищувача дозволяє з легкістю справитися навіть з важко виводимими плямами, коли звичайного універсального миючого засобу недостатньо! «Тяжка артилерія» для видалення плям і очищення текстильних виробів, ковролінів, оббивних меблів, а також будь-яких поверхонь, які можна витерти! Засіб швидко справляється з жирними забрудненнями, видаляє плями від макіяжу, шарикових ручок, фломастерів, жувальну гумку, смоли та залишки клею! ВІДЧУЙ СИЛУ ПРИРОДНИХ КОМПОНЕНТІВ!

Високоеффективний очищувая Lime (Лайм)  - незамінний помічник для «генерального» прибирання в будинку. Увага - не використовуйте для видалення плям крові, завжди перевіряйте сумісність матеріалів та кольоропередачу текстильних виробів у разі використання засобів у нерозведеному вигляді. У разі очищення лакірованих поверхонь необхідно обов'язково перевірити резистентність поверхні і використовувати низьку концентрацію засобів.

СЕРТИФІКОВАНО НА ВІДПОВІДНІСТЬ МІЖНАРОДНИМ ЕКО-СТАНДАРТАМ ECO-GARANTIE ТА VEGAN.

Не будьте обдуреними ! Шукайте значки сертифікатів, які підтверджують органічність продукції, на упаковці!

Спосіб застосування: розведіть засіб з розрахунку 1/2 – 2 ковпачка (5-20мл) на 5 л води для обробки великих площин, чи використовуйте у нерозведеному вигляді при складних забрудненнях для нанесення безпосередньо на пляму, через декілька хвилин злийте великою кількістю води.

Склад: > 30% апельсиновий терпен, 5-15% спирт, вода,  <5% ПАР цукру (неіоногенні ПАР), натуральні ефірні олії, що містять лімонен, цитраль, гераніол, ліналоол, уитронеллол, хлорофіл.

Товари із цієї ж серії

Подібні товари

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

Органічний очищувач-концентрат Lime для видалення складних забруднень 0,25л

Ви нещодавно переглядали