лови Happy Time
UA RU

SODASAN Органічний Порошок-концентрат пральний Compact для кольорових і чорних речей, зі пом'якшувачем води (30 ° - 60 ° - 95 °) 1,01кг

  • Виробник: SODASAN
  • Артикул: 5070
Є в наявності
  • 482 грн.

5% на ЗСУ

Порошок ефективно діє навіть при сильних забрудненнях, не вимагає додаткового замочування. Зберігає первозданний яскравий колір речей. Підходить для використання з водою будь-якої жорсткості, не вимагаючи додаткового пом'якшувача! Захищає від утворення вапняного нальоту. Для досягнення найкращих результатів рекомендується додавати кисневий відбілювач або рідкий засіб для виведення плям Sodasan.

Відсутність алергічних реакцій, дбайливе ставлення до Вашого одягу, безпека для навколишнього середовища - Ваш правильний вибір!


Економія на додатковому придбанні пом'якшувача води!

   
НЕ використовуйте БІЛЬШЕ МИЮЧОГО ЗАСОБУ, ніж вказано на упаковці! 

Це знижує очищаючі властивості!


Всі виробники органічних пральних порошків рекомендують насипати необходмости кількість порошку прямо в барабан пральної машини, оскільки якщо засипати його в спеціальне відділення для порошку, він може не повністю вимитися і частково залишитися в контейнері.


Спосіб використання: дотримуйтесь рекомендацій Вашої пральної машини. Для прання достатньо всього 45 гр. або 90 мл прального порошку на 1 цикл використання. Кількість прального засобу може бути змінено в залежності від ступеня забруднення. Зберігайте порошок в сухому темному місці.

Не будьте ошуканими! Шукайте значки сертифікатів, 

які підтверджують органічність продукції, на упаковці!

Склад: >30% карбонат натрію (сода),  органічне рослинне мило (аніонні ПАР)*, 5-15%  карбонат калію, три цитрат натрію, <5% силікати, ефірні олії, що містять ліналоол. 
*25% всіх інгредієнтів мають органічне походження
100% всіх інгредієнтів мають природне походження

Подібні товари

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

SODASAN Органічний Порошок-концентрат пральний Compact для кольорових і чорних речей, зі пом'якшувачем води (30 ° - 60 ° - 95 °) 1,01кг

Ви нещодавно переглядали