лови Happy Time
UA RU

Органічний миючий універсальний крем (для плит, ванн, склокераміки та інших делікатних поверхонь), 0,5 л

  • Виробник: SODASAN
  • Артикул: 0034
Є в наявності
  • 203 грн.

5% на ЗСУ

Органічний універсальний чистячий крем розроблений для ретельного очищення будь-яких поверхонь, в тому числі делікатних (ванна, раковина, плита, в тому числі склокерамічна і т. Д.). Видаляє жир, застарілі плями, пригорілі залишки їжі та інші забруднення! Чи не дряпає делікатні поверхні. Безпечний у використанні. Надає блиск очищеним поверхням.

Спосіб використання: перед використанням збовтати. Нанесіть крем на губку і протріть забруднені поверхні. Змийте крем водою.

Склад: 30% вода, мармуровий порошок, ПАР цукру (неіоногенні ПАР), сода, ксантанова смола, ефірні масла.

Мармуровий порошок (пил) - миючий засіб, характеризується своєю дрібнозернистістю, завдяки чому він безпечний для делікатних поверхонь. 

Алкоголь (спирт) - використовується для регулювання в'язкості.

Гідрокарбонат натрію (сода) - кристалічна сіль, яка використовується для усунення жорсткості води і знежирення.

Цукор ПАР (тензіди цукру) (Alkylpolyglucosides, APG) - ПАР, дуже м'які по відношенню до шкіри, піддаються біохімічному розкладу, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. У виробництві використовуються рослинні інгредієнти - кокосова олія, цукор або крохмаль.

Ксантанова камедь - стабілізатор і загусник, перешкоджає розшаруванню емульсій та відділенню води. Забезпечує стійку в'язкість на різних стадіях очищення.

Ефірні масла - пахуча суміш рідких летючих речовин, виділених з рослинних матеріалів (дистиляцією, екстракцією, пресуванням). Використовуються для додання приємного запаху косметичним продуктам

Товари із цієї ж серії

Подібні товари

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

Органічний миючий універсальний крем (для плит, ванн, склокераміки та інших делікатних поверхонь), 0,5 л

Ви нещодавно переглядали