лови Happy Time
UA RU

MASMI Органічні прокладки ультратонкі гігієнічні для нормальних виділень, з крильцями 10 шт.

  • Виробник: masmi
  • Артикул: 100024
Є в наявності
  • 246 грн.
  • 197 грн.

5% на ЗСУ

Ультратонкі органічні прокладки анатомічної форми Masmi, спеціально розроблені для нормальних виділень, виготовлені з 100% натуральної бавовни. Завдяки своєму натуральному складу вони абсолютно безпечні для здоров'я. У них немає ні хлору, ні діоксину - побічний продукт відбілювання.

Відсутність віскози - ще одна важлива перевага органічних прокладок, адже відділення волокон і їх прилипання не тільки є дискомфортом, але і не додає здоров'я. Крім того, засоби жіночої гігієни Masmi, виготовлені без ароматизаторів і гелю-абсорбенту та є гіпоалергенними. Тому ризик виникнення подразнень і алергії зведений до мінімуму. Прокладки не викликають відчуття «парникового ефекту», дозволяючи шкірі дихати, а м'яка натуральна пориста поверхня забезпечує додатковий комфорт.

Спеціальні крильця з боків і клейка стрічка для прикріплення - додаткова зручність і надійний захист від протікань. Індивідуальна упаковка забезпечує абсолютну гігієнічність. Також важливо, що, розкладаючись в природі на 95%, органічні прокладки Masmi не завдають шкоди навколишньому середовищу.

Товари із цієї ж серії

Подібні товари

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

MASMI Органічні прокладки ультратонкі гігієнічні для нормальних виділень, з крильцями 10 шт.

Ви нещодавно переглядали