лови Happy Time
UA RU

Органічний рідкий засіб для прання концентрат для видалення плям і стійких забруднень Spot Remover, 0,5 л

  • Виробник: SODASAN
  • Артикул: 1806
Нет в наличии
  • 236 грн.

5% на ЗСУ

Органічний засіб для виведення плям спеціально розроблений для видалення плям і стійких забруднень, підходить для всіх видів тканин. Може використовуватися як добавка в пральну машину або безпосередньо на плями. Ідеальне поєднується з пральним порошком для сильних забруднень SODASAN Heavy Duty. Безпечний засіб для виведення плям видаляє плями поту, крові, трави, жиру, чорнила, вина, соків, косметики та ін. Не залишає розводів.

Екологічний засіб для виведення плям - спосіб використання: Перед використанням збовтати. Спочатку нанесіть засіб безпосередньо на плями. При сильному забрудненні залиште речі на деякий час. Потім періть речі як завжди. Також при сильних забрудненнях додайте 3-4 столові ложки (30 мл) засобу прямо в пральну машину.

 Натуральний засіб для виведення плям. Склад:>вода, 15-30% калійне мило з контрольованих рослинних біо-масел,  гліцерин, цитрат, хлорофіл, ефірні масла, що містять лімонен, цитраль, ліналоол

Безфосфатний засіб для виведення плям.

Калійне (зелене) мило (поташ) - має протимікробні і протипаразитні властивості. Виготовляють, використовуючи поташ (карбонат калію) з деревної кори; використовується для стабілізації лужності.

Алкоголь (спирт) - використовується для регулювання в'язкості.

Екстракт бичачої жовчі - ефективно видаляє жирні плями.

Гліцерин - підтримує в'язкість миючого засобу, зволожує шкіру, розчинник.

Хлорофіл - речовина, що додає зелений колір рослинам, вводиться в якості бактерицидної добавки та дезодорирующего агента.

Цитрати - сіль лимонної кислоти. Використовується для виведення плям і розчинення вапняного осаду. Протидіє спонтанному утворенню мильної піни в жорсткій воді. Зайва піна на 40% може знизити очищувальну здатність засобу для прання. Цитрат натрію є пом'якшувачем і замінює фосфати, які зазвичай додаються для того, щоб посилити активність і властивості поверхнево-активних речовин (ПАР). Вони допомагають ПАР краще і глибше проникати в тканини і вимивати бруд.

Ефірні масла - пахуча суміш рідких летючих речовин, виділених з рослинних матеріалів (дистиляцією, екстракцією, пресуванням). Використовуються для додання приємного запаху косметичних продуктів.

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

Органічний рідкий засіб для прання концентрат для видалення плям і стійких забруднень Spot Remover, 0,5 л

Ви нещодавно переглядали