лови Happy Time
UA RU

SODASAN Органічний Порошок-концентрат пральний Heavy Duty для сильних забруднень, для білих і кольорових речей, з пом'якшувачем води і кисневим відбілювачем (30 ° - 60 ° - 95 °) 1,01кг

  • Виробник: SODASAN
  • Артикул: 5060
Є в наявності
  • 482 грн.

5% на ЗСУ

Порошок спеціально розроблений для ефективного прання сильно забруднених речей і виведення плям. Підходить для використання з водою будь-якої жорсткості, не вимагаючи додаткового пом'якшувача! Захищає від утворення вапняного осаду. Не потребує додаткового використання відбілювача, оскільки порошок має бездоганні відбілюючі і грязевиводящіе властивості! Ефективно виводить жирні плями, а також плями від вина, трави, кави!

Можливе ручне прання або прання в швидкому режимі. Для досягнення найкращих результатів рекомендується додавати рідкий плямовивідник Sodasan.

 

Відсутність алергічних реакцій, дбайливе ставлення до Вашого одягу, безпека для навколишнього середовища - Ваш правильний вибір!

Економія на додатковому придбанні пом'якшувача води і відбілювача!

НЕ використовуйте БІЛЬШЕ МИЮЧОГО ЗАСОБУ, ніж вказано на упаковці! 

Це знижує очищаючі властивості!

Всі виробники органічних пральних порошків рекомендують насипати необхідну кількість порошку прямо в барабан пральної машини, оскільки якщо засипати його в спеціальне відділення для порошку, він може не повністю вимитися і частково залишитися в контейнері.

Спосіб використання: дотримуйтесь рекомендацій Вашої пральної машини. Для прання достатньо всього 45 гр. або 90 мл прального порошку на 1 цикл використання. Кількість прального засобу може бути змінено в залежності від ступеня забруднення. Зберігайте порошок в сухому темному місці.

 

Не будьте ошуканими! Шукайте значки сертифікатів, які підтверджують органічність продукції, на упаковці!

 

Склад: 30% органічне рослинне мило, 15-30% карбонат натрію (сода), 15-30% перкарбонат натрію, 5-15% карбонат калію, 5-15% три цитрат натрію, 5% сілікати, 5% гліцерин, 5% эфирні масла, що містять лимонен, цитраль.

Подібні товари

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

SODASAN Органічний Порошок-концентрат пральний Heavy Duty для сильних забруднень, для білих і кольорових речей, з пом'якшувачем води і кисневим відбілювачем (30 ° - 60 ° - 95 °) 1,01кг

Ви нещодавно переглядали