лови Happy Time
UA RU

Органічний кисневий засіб для відбілювання та видалення стійких забруднень, 0,5кг = 14 циклів

  • Виробник: SODASAN
  • Артикул: 5506
Є в наявності
  • 243 грн.

5% на ЗСУ

Розроблено як для білих, так і для кольорових речей! Видаляє всі види плям ретельно і дбайливо, не пошкоджуючи волокна! Попереджає передчасне «старіння» (сірий відтінок) білих речей. Зберігає первозданний колір речей. Для максимально ефективного прання рекомендується додавати даний засіб при прання з порошками-концентратами SODASAN Compact або Comfort Sensitiv!

Увага: цей засіб повинен зберігатися в сухому місці. Інакше він може втратити свою ефективність!

Спосіб використання: Дотримуйтесь рекомендацій Вашої пральної машини. Використовуйте 35 гр (1 - 2 столові ложки) на 1 цикл прання. Кількість засобу може бути змінена в залежності від ступеня забруднення речей і жорсткості води.

Склад: 30% перкарбонат натрію, 15-30% карбонат натрію (сода).

Перкарбонат натрію - екологічна альтернатива перборат натрію, який широко використовується в звичайних порошках. Перкарбонат натрію звільняє кисень в процесі прання, діючи як відбілювач і засіб для виведення плям. На відміну від перборат натрію, перкарбонат натрію не токсичний по відношенню до рослин.

Карбонат натрію (кальцинована сода) - натрієва сіль вугільної кислоти, утворена катіоном натрію і аніоном вугільної кислоти

Подібні товари

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

Органічний кисневий засіб для відбілювання та видалення стійких забруднень, 0,5кг = 14 циклів

Ви нещодавно переглядали