лови Happy Time
UA RU

MASMI Натуральні прокладки SOFT ультратонкі гігієнічні для сильних виділень, з крильцями 10 шт.

  • Виробник: masmi
  • Артикул: 100087
Є в наявності
  • 226 грн.
  • 181 грн.

5% на ЗСУ

Ультратонкі прокладки анатомічної форми Masmi спеціально розроблені для сильних виділень або для використання в нічний час. Вони зручні і практичні у використанні. Але найголовніше - вони абсолютно безпечні, оскільки виготовлені з натурального матеріалу. Їх верхній шар виготовлений з натуральної бавовни, а внутрішній - з волокон целюлози, без використання хлору та діоксину в процесі відбілювання.

Відсутність віскози - ще одна важлива перевага прокладок Masmi. Відділення волокон і їх прилипання не тільки є дискомфортом, але і завдає шкоди здоров'ю. Вони також виготовлені без ароматизаторів і гелю-абсорбенту та є гіпоалергенними. Тому ризик виникнення подразнень або алергій майже зводиться до нуля.

Прокладки не викликають відчуття «парникового ефекту», дозволяючи шкірі дихати, а м'яка натуральна пориста поверхня забезпечує абсолютний комфорт. Спеціальні крильця з боків і клейка стрічка для прикріплення надійно захищають від протікань, а індивідуальна упаковка забезпечує додаткову гігієнічність.

Товари із цієї ж серії

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

MASMI Натуральні прокладки SOFT ультратонкі гігієнічні для сильних виділень, з крильцями 10 шт.

Ви нещодавно переглядали