лови Happy Time
UA RU

MASMI Органічні вушні палички, 200 шт.

  • Виробник: masmi
  • Артикул: 100060
Є в наявності
  • 122 грн.

5% на ЗСУ

Органічні палички MASMI розроблені для використання в гігієнічних, косметичних і медичних цілях (обробка ран). Виготовлені з 100% органічної бавовни без використання пестицидів, гербіцидів, дефоліантів та інших хімічних речовин в процесі вирощування, а так само без використання хлору та діоксину в процесі відбілювання. Відсутність віскози забезпечує надійний захист від відділення волокон і їх прилипання. Швидко вбирають вологу. Гігієнічні палички надійно фіксуються на паперовому стрижні.
Склад: 100% органічна бавовна і паперові палички (сертифіковані FSC).

FSC (Forest Stewardship Council, Лісова опікунська рада) - міжнародна організація, яка створила систему підтвердження екологічної та соціальної відповідальності управління лісами. Знак FSC на деревині або на зробленому з неї товар - показник того, що продукція відобувається з лісу, в якому ведеться екологічно і соціально відповідальне лісове господарство.

Сертифікат FSC видається незалежним аудитором на підставі суворої щорічної перевірки на місці заготівлі лісу. Він є визнаним знаком якості лісопаперової продукції в 109 країнах. Всього в світі сертифіковано понад 168 млн га лісів і видано понад 24 тис. сертифікатів на ланцюжки поставок, що дозволяють виводити FSC-сертифіковану лісопаперову продукцію на ринок.

Товари із цієї ж серії

Подібні товари

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

MASMI Органічні вушні палички, 200 шт.

Ви нещодавно переглядали