лови Happy Time
UA RU

Органічні таблетки для посудомийних машин 50 шт. =1кг.

  • Виробник: SODASAN
  • Артикул: 2456
Є в наявності
  • 764 грн.

5% на ЗСУ

Якісне та безпечне миття посуду без зайвих зусиль! Справитися з сильними забрудненнями, засохлими залишками їжі, жиром, слідами від губної помади і т. Д. Захищає від вапняного нальоту, надає блиск посуді. Абсолютно безпечно. Зручне дозування. Для отримання найкращого результату рекомендується додавати сіль і ополіскувач для посудомийної машини Sodasan. Піклується про посуд і посудомийну машину. Не підходить для срібла, кришталю та порцеляни з ручним розписом.

Спосіб застосування: дотримуйтеся рекомендацій вашої посудомийної машини. При середньому ступені забруднення достатньо 1 таблетки (25 гр) на один цикл, а при сильних забрудненнях 2 таблетки.

Склад: 30% сода, цитрат тринатрію, 5-15% перкарбонат натрію, 5% силікат натрію, сульфат натрію, сорбітол, лимонна кислота, глюконат натрію, неіоногенні ПАР, вода, парфум..

Цитрат - сіль лимонної кислоти. Використовується для виведення плям і розчинення вапняного осаду. Протидіє спонтанному утворенню мильної піни в жорсткій воді. Зайва піна на 40% може знизити очищувальну здатність. Цитрат натрію є пом'якшувачем і замінює фосфати, які зазвичай додаються для того, щоб часто посилити активність і властивості поверхнево-активних речовин (ПАР). Вони допомагають ПАР краще вимивати бруд.

Силікати - мінерали, які використовуються для поліпшення миючих властивостей ПАР, пом'якшення води і стійкості до корозійних процесів. Подвійна миюча сила - з одного боку вони омилюють жири і розчиняють їх, з іншого допомагають розчинити частинки забруднень.

Гідрокарбонат натрію (сода) - кристалічна сіль, яка використовується для усунення жорсткості води і знежирення.

Перкарбонат натрію - екологічна альтернатива перборат натрію, який широко використовується в звичайних порошках. Перкарбонат натрію звільняє кисень в процесі прання, діючи як відбілювач і засіб для виведення плям. На відміну від перборат натрію, перкарбонат натрію не токсичний по відношенню до рослин.

Поліаспартат - захищає від вапняного нальоту, ефективно пом'якшує воду, посилює очищаючі властивості засобів для прання. Поліаспартат має природне походження (наприклад, з морських мушлей), легко розчиняється у воді.

Цукор ПАР (тензіди цукру) (Alkylpolyglucosides, APG) - ПАР, дуже м'які по відношенню до шкіри, піддаються біохімічному розкладу, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. У їх виробництві використовуються рослинні інгредієнти; кокосове масло, цукор або крохмаль. Дуже дбайливі до шкіри, біохімічно розкладаються, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. У їх виробництві використовуються рослинні інгредієнти - кокосова олія, цукор або крохмаль

Сульфат спирту - проводиться з кокосового масла. Його очищуюча сила сила діє довше, ніж у звичайного мила

Подібні товари

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

Органічні таблетки для посудомийних машин 50 шт. =1кг.

Ви нещодавно переглядали