лови Happy Time
UA RU

Порошок-концентрат органічний для миття посуду в машині, 1 кг = 66 циклів

  • Виробник: SODASAN
  • Артикул: 0024
Є в наявності
  • 434 грн.

5% на ЗСУ

Порошок для посудомийних машин - якісне і безпечне миття посуду без зайвих зусиль! Справляється з сильними забрудненнями, засохлими залишками їжі, жиром, слідами від губної помади і т. Д. Захищає посуд від вапняного нальоту, надає блиск посуді. Економічний у використанні. На 30% ефективніше будь-яких таблеток для посудомийних машин!

Для отримання найкращого результату рекомендується додавати сіль і ополіскувач для посудомийної машини. Піклується про посуд і посудомийну машину. Порошок для посудомийки не підходить для срібла, кришталю та порцеляни з ручним розписом.

НЕ використовуйте БІЛЬШЕ ПОРОШКУ,
Ніж вказано на упаковці!

Це знижує очищаючі властивості!

Спосіб застосування: дотримуйтеся рекомендацій вашої посудомийної машини. При середньому забрудненні та середньої жорсткості води достатньо 15 гр. (1 ст.ложка) порошку на 1 цикл. Кількість засобу може бути змінено в залежності від ступеня забруднення Вашої посуду.

Склад: силікати, сода, три цитрат натрію, перкарбонат натрію, гідрокарбонат натрію, Поліаспартат, імінодісукцінат, гліцерин, тензіди цукру, сульфат спирту кокосового масла.


Силікати - мінерали, які використовуються для поліпшення миючих властивостей ПАР, пом'якшення води і стійкості до корозійних процесів. Подвійна миюча сила - з одного боку вони обмилюють жири і розчиняють їх, з іншого допомагають розчинити частинки забруднень.

Гідрокарбонат натрію (сода) - кристалічна сіль, яка використовується для усунення жорсткості води і знежирення.

Цитрат натрію - є пом'якшувачем і замінює фосфати, які зазвичай додаються для того, щоб посилити активність і властивості поверхнево-активних речовин (ПАР). Цитрати допомагають ПАР краще вимивати бруд. Сіль лимонної кислоти. Використовується для виведення плям і розчинення вапняного осаду.

Перкарбонат натрію - екологічна альтернатива перборату натрію, який широко використовується в звичайних порошках. Перкарбонат натрію звільняє кисень в процесі прання, діючи як відбілювач і засіб для виведення плям. На відміну від перборат натрію, перкарбонат натрію не токсичний по відношенню до рослин.

Поліаспартат - захищає від вапняного нальоту, ефективно пом'якшує воду, посилює очищаючі властивості засобів для прання. Поліаспартат має природне походження (наприклад, з морських мушлей), легко розчиняється у воді.

Імінодісукцінат - хелатостворююча речовина, що видаляє іони металів, які впливають на зовнішній вигляд, термін придатності або дієвість засобів. Також оточуює іони магнію і кальцію, присутні в жорсткій воді і запобігають утворенню порошкоподібного накипу, що виникає при контакті жорсткої води з деякими видами мила. Отримують з відходів цукрового виробництва.

Гліцерин - підтримує в'язкість миючого засобу, зволожує шкіру, розчинник.

Цукор ПАР (тензіди Сахара) - ПАР, дуже дбайливі до шкіри, біохімічно розкладаються, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. У їх виробництві використовуються рослинні інгредієнти - кокосова олія, цукор або крохмаль

Сульфат спирту - проводиться з кокосового масла. Його очищуюча сила діє довше, ніж у звичайного мила.

Подібні товари

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

Порошок-концентрат органічний для миття посуду в машині, 1 кг = 66 циклів

Ви нещодавно переглядали