лови Happy Time
UA RU

Органічний засіб для прання пом'якшувач / ополіскувач тканин Fabric Softener для швидкого прасування, 0,75 л = 19 циклів прання

  • Виробник: SODASAN
  • Артикул: 1606
Є в наявності
  • 234 грн.

5% на ЗСУ

Якщо ви не великий шанувальник прасування одягу, пом'якшувач-ополіскувач тканин Fabric Softener стане вашим улюбленим засобом і займе відповідне місце серед інших, які полегшують нам життя. Органічний ополіскувач не тільки робить речі надзвичайно м'якими і приємними на дотик, але після його використання речі швидко і легко гладящімі! Він також сприяє повному видаленню залишків коштів для прання при полосканні, і економить гроші. Адже достатньо всього 40 мл пом'якшувача, щоб ви прали і прасували одяг із задоволенням.

Спосіб використання: перед використанням збовтати. Дотримуйтесь рекомендацій Вашої пральної машини. Достатньо всього 40 мл (1 кришечка) кошти на 1 цикл прання.

Не будьте ошуканими! Шукайте значки сертифікатів, які підтверджують органічність продукції, на упаковці!

Склад:> 30% вода, 15-30% лимонна кислота, <5% ксантановая камедь, ефірні масла, рослинний бетаїн, цитрат, Алое Віра

Лимонна кислота - органічна лимонна кислота, міститься в багатьох фруктах, лимонному і буряковому соках, молоці. Повністю біологічно розкладається. Розчиняє вапняний наліт навіть при стійких відкладеннях. Коригує рівень pH в рідких милах. У звичайних миючих засобах використовується хімічно синтезована лимонна кислота.

Ксантанова камедь - стабілізатор і загусник, запобігає розшарування емульсій. Забезпечує стійку в'язкість на різних стадіях прання.

Ефірні масла - пахуча суміш рідких летючих речовин, виділених з рослинних матеріалів (дистиляцією, екстракцією, пресуванням). Використовуються для додання приємного запаху косметичних продуктів.

Рослинний бетаїн - м'який кондиціонер. Міститься в цукровому буряку, має зволожуючі, пом'якшуючі і антибактеріальні властивості, зменшує подразнюючу дію ПАР, збільшує обсяг і стабільність піни.

Цитрат - сіль лимонної кислоти. Використовується для виведення плям і розчинення вапняного осаду. Протидіє спонтанному утворенню мильної піни в жорсткій воді. Зайва піна на 40% може знизити очищувальну здатність засоби для прання. Цитрат натрію є пом'якшувачем і замінює фосфати, які зазвичай додаються для того, щоб часто посилити активність і властивості поверхнево-активних речовин (ПАР). Вони допомагають ПАР краще і глибше проникати в тканини і вимивати бруд.

Цукор ПАР (тензіди цукру) (Alkylpolyglucosides, APG) - ПАР, дуже м'яке до шкіри, піддається біохімічному розкладу без шкоди навколишньому середовищу. У виробництві використовуються рослинні масла, цукор або крохмаль.

Алое віра - допомагає утворенню мильної піни, пом'якшує тканини, має антисептичні властивості.

Подібні товари

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

Органічний засіб для прання пом'якшувач / ополіскувач тканин Fabric Softener для швидкого прасування, 0,75 л = 19 циклів прання

Ви нещодавно переглядали