лови Happy Time
UA RU

Органічний універсальний миючий засіб Sensitive 1 л

  • Виробник: SODASAN
  • Артикул: 3506
Є в наявності
  • 297 грн.

5% на ЗСУ

Ідеально підходить для миття підлоги та інших гладких поверхонь в будинку (столи, стіни, меблі і т.д.), оскільки до складу входить тільки чисте трав'яне мило. Тільки соєва та соняшникова олії, отримані шляхом органічного вирощування, використовуються у виробництві мила цього засобу для чищення. Легко видаляє жир та інші забруднення.

Спосіб застосування: перед використанням збовтати. Розведіть миючий засіб з розрахунку 25 мл на 5 л. води. При сильному забрудненні використовуйте в нерозведеному стані, нанесіть на губку, протріть забруднену поверхню і змийте водою. Кількість миючого засобу залежить від ступеня забруднення поверхні.

 Склад: тензіди цукру, мило з органічних рослинних масел, цитрат, гліцерин, алкоголь, гідрокарбонат натрію (сода), ефірні масла

Цукор ПАР (тензіди цукру) (Alkylpolyglucosides, APG) - ПАР, дуже м'які по відношенню до шкіри, піддаються біохімічному розкладу, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. У їх виробництві використовуються рослинні інгредієнти; кокосове масло, цукор або крохмаль.

Трав'яне мило - Зроблено з ефективного поєднання чистих рослинних жирів і масел, і органічних поверхнево-активних речовин (ПАР) білка. ПАР зв'язують воду і жир шляхом захоплення їх різними сторонами молекули. При цьому жирні частки бруду змиваються з поверхні, і завдяки своїй структурі ПАР підтримують частки бруду в підвішеному стані, не дозволяючи їм знову осісти

Цитрати - сіль лимонної кислоти. Використовується для виведення плям і розчинення вапняного осаду. Притидіють спонтанному утворенню мильної піни в жорсткій воді. Зайва піна на 40% може знизити очищувальну здатність засобу для прання. Цитрат натрію є пом'якшувачем і замінює фосфати, які зазвичай додаються для того, щоб посилити активність і властивості поверхнево-активних речовин (ПАР). Вони допомагають ПАР краще і глибше проникати в тканини і вимивати бруд.

Гліцерин - підтримує в'язкість миючого засобу, зволожує шкіру, розчинник.

Алкоголь (спирт) - використовується для регулювання в'язкості. Для використання в технічних цілях, алкоголь повинен бути денатурованим. Традиційно алкоголь денатурується нафтохімічними речовинами. В продукції Sodasan використовується спирт, денатурований речовинами, що входять до складу миючих засобів. Спирт добре очищає від жирних забруднень.

Гідрокарбонат натрію (сода) - кристалічна сіль, яка використовується для усунення жорсткості води і знежирення.

Подібні товари

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

Органічний універсальний миючий засіб Sensitive 1 л

Ви нещодавно переглядали