лови Happy Time
UA RU

Органічний миючий засіб для видалення вапняного нальоту, слідів води і мила у ванній або кухні, 1 л

  • Виробник: SODASAN
  • Артикул: 0100
Є в наявності
  • 262 грн.

5% на ЗСУ

Розроблено для інтенсивного прибирання в кухні або ванній. Ефективно видаляє вапняний наліт, сліди води і мила, жирні забруднення з плитки та сантехніки. Поглинає неприємні запахи! Особливо добре підходить для жорсткої води. Нейтралізує залишки миючих засобів, має дезінфікуючі властивості. Купити миючий засіб для видалення нальоту.

Cпосіб застосування: перед використанням збовтати. Нанесіть миючий засіб на поверхню і протріть серветкою. Використовуйте засіб з розрахунку 100 мл на 10 л води.

 Склад:> 30% вода, 15-30% біо оцет *, 5% ПАР цукру (неіоногенні ПАР), цитрат 

* Інгредієнти з сертифікованих органічних сільських господарств.

Біо-оцет - має дезинфікуючу, бактерицидну дію, надає блиск, нейтралізує залишки миючих засобів і мила.

Цукор ПАР (тензіди цукру) (Alkylpolyglucosides, APG) - ПАР, дуже м'які по відношенню до шкіри, піддаються біохімічному розкладу, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. У їх виробництві використовуються рослинні інгредієнти; кокосове масло, цукор або крохмаль.

Цитрати - сіль лимонної кислоти. Використовується для виведення плям і розчинення вапняного осаду. Протидіє спонтанному утворенню мильної піни в жорсткій воді. Зайва піна на 40% може знизити очищувальну здатність. Цитрат натрію є пом'якшувачем і замінює фосфати, які зазвичай додаються для того, щоб посилити активність і властивості поверхнево-активних речовин (ПАР). Цитрати допомагають ПАР краще і глибше проникати в тканини і вимивати бруд

Товари із цієї ж серії

Подібні товари

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

Органічний миючий засіб для видалення вапняного нальоту, слідів води і мила у ванній або кухні, 1 л

Ви нещодавно переглядали