лови Happy Time
UA RU

Органічний миючий засіб для туалету очищаючий 0,75 л

  • Виробник: SODASAN
  • Артикул: 2060
Є в наявності
  • 257 грн.

5% на ЗСУ

Ефективно видаляє вапно і бруд! Лимонна кислота розчиняє стійкі відкладення. Під час чищення не виділяються їдкі пари. Безпечно у використанні. Зручна форма допомагає дістатися важкодоступних місць

Спосіб застосування: перед використанням збовтати. Нанесіть на поверхню унітазу і під ободок. У разі сильних забруднень залиште на 10-15 хвилин. Змийте водою.

Склад: вода, лимонна кислота, три цитрат натрію, ПАР цукру, сульфат спирту кокосового масла, ксантанова камедь, ефірні масла, що містять лімонен, ліналоол, гераніол, цитраль.

Цукор ПАР (тензіди цукру) (Alkylpolyglucosides) - ПАР, дуже дбайливі по відношенню до шкіри, піддаються біохімічному розкладу не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. У виробництві використовуються рослинні інгредієнти - кокосова олія, цукор або крохмаль.

Сульфат спирту - виготовляється з кокосового масла. Стрічка сила діє довше, ніж у звичайного мила.

Лимонна кислота - органічна лимонна кислота, міститься в багатьох фруктах, лимонному і буряковому соках, молоці. Повністю біологічно розкладається. Розчиняє вапняний наліт навіть при стійких відкладеннях. Коригує рівень pH в рідких милах. У звичайних миючих засобах використовується хімічно синтезована лимонна кислота.

Цитрат натрію - є пом'якшувачем і замінює фосфати, які зазвичай додаються для того, щоб посилити активність і властивості поверхнево-активних речовин (ПАР).

Ксантанова камедь - стабілізатор і загусник, перешкоджає розшаруванню емульсій та відділенню води. Забезпечує стійку в'язкість на різних стадіях очищення.

Ефірні масла - пахуча суміш рідких летючих речовин, виділених з рослинних матеріалів (дистиляцією, екстракцією, пресуванням). Використовуються для додання приємного запаху косметичним продуктам

Товари із цієї ж серії

Подібні товари

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

Органічний миючий засіб для туалету очищаючий 0,75 л

Ви нещодавно переглядали