лови Happy Time
UA RU

SODASAN Органічний рідкий засіб-концентрат Woolen Wash для прання вовни, шовку та делікатних тканин, 0,75л = 25 циклів

  • Виробник: SODASAN
  • Артикул: 4507
Є в наявності
  • 394 грн.

5% на ЗСУ

Розроблено для ручного і машинного прання речей з делікатних тканин (шерсть, шовк, ангора, шерсть альпака, пір'я та ін.). Попереджає швидке утворення «катишек» (волоконних ущільнень) на поверхні тканин. Це засіб встановлює оптимальний рівень pH для прання делікатних тканин, а також утворює більш міцну піну, яка пом'якшує зіткнення тканин з водою. Дуже економний засіб у використанні завдяки своїй концентрації (30 мл - 1 цикл прання).

Спосіб використання: Перед використанням збовтати. Дотримуйтесь рекомендацій Вашої пральної машини. При середньому рівні забруднення і середньої жорсткості води достатньо всього 20 мл прального засобу на 10 літрів води або 30 мл на 1 цикл прання із завантаженням 4-5 кг брудних речей. Зазвичай середня вага брудних речей становить не більше 2-3 кг на 1 прання. У цьому випадку використовуйте менше прального засобу. Також кількість миючого засобу може бути змінено в залежності від ступеня забруднення речей.

Склад: 30% вода, 5-15% сульфат спирту кокосового масла (аніонні ПАР), ПАР цукру (неіоногенні ПАР), спирт, виварювальна сіль, рослинний лецитин, цитрат, ефірні масла, що містять лімонен , ліналоол.

Алкоголь (спирт) - використовується для регулювання в'язкості.

Виварочна (кухонна) сіль -результат випаровування природних розсолів, що добуваються з надр землі. Такі розсоли відрізняються порівняно високою концентрацією NaCl і малим вмістом домішок.

Лецитин - натуральний емульгатор (забезпечує взаємодію між твердою і рідкою фазами), міститься в молоці, сої, яйцях і ін. Забезпечує дбайливе прання.

Цитрати - сіль лимонної кислоти. Використовується для виведення плям і розчинення вапняного осаду. Протидіє спонтанному утворенню мильної піни в жорсткій воді. Зайва піна на 40% може знизити очищувальну здатність засобу для прання. Цитрат натрію є пом'якшувачем і замінює фосфати, які зазвичай додаються для того, щоб посилити активність і властивості поверхнево-активних речовин (ПАР). Вони допомагають ПАР краще і глибше проникати в тканини і вимивати бруд.

Ефірні масла - пахуча суміш рідких летючих речовин, виділених з рослинних матеріалів (дистиляцією, екстракцією, пресуванням). Використовуються для додання приємного запаху косметичним продуктам

Подібні товари

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

SODASAN Органічний рідкий засіб-концентрат Woolen Wash для прання вовни, шовку та делікатних тканин, 0,75л = 25 циклів

Ви нещодавно переглядали