лови Happy Time
UA RU

Органічний очищуючий гель для туалету, 0,75л

  • Виробник: SODASAN
  • Артикул: 2070
Є в наявності
  • 273 грн.

5% на ЗСУ

Ефективно видаляє вапно і бруд! Густий очищувач для туалету зі свіжим природним ароматом. Завдяки своїй густоті більш економний і ефективний у використанні. Ефективно видаляє сечовий і водяний камінь, вапняні відкладення, а також інші забруднення і залишки жиру. Під час чищення не виділяються їдкі пари. Безпечно у використанні. Зручна форма пляшки дозволяє використовувати засіб у важкодоступних місцях.

Спосіб застосування: перед використанням збовтати. Нанесіть на поверхню унітазу і під ободок. У разі сильних забруднень залиште на 10-15 хвилин. Змийте водою.

Не будьте ошуканими! Шукайте значки сертифікатів, які підтверджують органічність продукції, на упаковці!

Склад: вода, лимонна кислота, трінатріевий цитрат, аніонний тензіди (кокосовий сульфат жирних кислот), неіоногенні пав (тензіди цукру), ефірні масла, що містять лімонен, ксантанова смола, хлорофіл.

Лимонна кислота - органічна лимонна кислота, міститься в багатьох фруктах, лимонному і буряковому соках, молоці. Повністю біологічно розкладається. Розчиняє вапняний наліт навіть при стійких відкладеннях. Коригує рівень pH в рідких милах.

Цитрат - сіль лимонної кислоти. Використовується для виведення плям і розчинення вапняного осаду. Протидіє спонтанному утворенню мильної піни в жорсткій воді. Зайва піна на 40% може знизити очищувальну здатність засобу для прання. Цитрат натрію є пом'якшувачем і замінює фосфати, які зазвичай додаються для того, щоб посилити активність і властивості поверхнево-активних речовин (ПАР). Вони допомагають ПАР краще і глибше проникати в тканини і вимивати бруд.

Кокосовий сульфат спирту - виготовляється з кокосового масла. Очищуюча сила діє довше, ніж у звичайного мила.

Цукор ПАР (тензіди цукру) (Alkylpolyglucosides) - ПАР, дуже дбайливі по відношенню до шкіри, піддаються біохімічному розкладу, не завдають шкоди навколишньому середовищу. У виробництві використовуються рослинні інгредієнти - кокосова олія, цукор або крохмаль.

Ефірні масла - пахуча суміш рідких летючих речовин, виділених з рослинних матеріалів (дистиляцією, екстракцією, пресуванням). Використовуються для додання приємного запаху косметичним продуктам.

Ксантанова смола- стабілізатор і загусник, перешкоджає розшаруванню емульсій та відділенню води. Забезпечує стійку в'язкість на різних стадіях очищення.

Хлорофіл - речовина, що додає зелений колір рослинам, вводиться в якості бактерицидної добавки та дезодоруючого агента

Подібні товари

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

Органічний очищуючий гель для туалету, 0,75л

Ви нещодавно переглядали