лови Happy Time
UA RU

Органічний рідкий засіб Universal / Bright & White для прання білих і кольорових речей при будь-яких температурах, з ефектом збереження яскравих кольорів і білизни речей (від 30 °), 1,5 л

  • Виробник: SODASAN
  • Артикул: 1561
Є в наявності
  • 513 грн.

5% на ЗСУ

Не витрачай зайвий час - стирай білі скатертини або кольорові сукні разом! Ефективне і безпечне прання одночасно білих і кольорових речей тепер можлива! Спеціальна формула засобу розроблена для запобігання вицвітання кольорів і збереження їх яскравості! У той же час анти-сірий ефект зберігає білизну білих тканин! Спробуй універсальні можливості органічного прального засобу SODASAN!

Відсутність алергічних реакцій, дбайливе ставлення до Вашого одягу, безпека для навколишнього середовища - Ваш правильний вибір!

Спосіб використання: Перед використанням збовтати. Дотримуйтесь рекомендацій Вашої пральної машини. При середньому рівні забруднення і середньої жорсткості води достатньо всього 80 мл (2 ковпачка) прального засобу на 1 цикл прання із завантаженням 4-5 кг брудних речей. Зазвичай середня вага брудних речей становить не більше 2-3 кг на 1 прання. У цьому випадку використовуйте менше прального засобу. Також кількість миючого засобу може бути змінено в залежності від ступеня забруднення речей.

Не будьте ошуканими! Шукайте значки сертифікатів, які підтверджують органічність продукції, на упаковці!

Склад: >30% вода, 5–15% органічне рослинне мило (аніонні ПАР)*, <5% цитрат, ПАР цукру
(неіоногенні ПАР), сульфат спирту кокосової олії (аніонні ПАР), органічний спирт*, сода, органічний гліцерин*, ксантан, ефірні олії, що містять цитраль, лімонен.


* 6% всіх інгредієнтів мають органічне походження
100% всіх інгредієнтів мають природне походження

Подібні товари

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

Органічний рідкий засіб Universal / Bright & White для прання білих і кольорових речей при будь-яких температурах, з ефектом збереження яскравих кольорів і білизни речей (від 30 °), 1,5 л

Ви нещодавно переглядали