лови Happy Time
UA RU

ORGANIC FAMILY Натуральнийуніверсальний плямовивідник-концентрат з Горобиною, 0,5л

Нет в наличии
  • 285 грн.

5% на ЗСУ

Насолоджуйся щасливими моментами життя сповна, а засіб для виведення плям ORGANIC FAMILY подбає про чистоту твоїх речей!

Підіймаєш собі настрій шматочком шоколаду чи смакуєш літні соковиті ягоди? Встановлюєш власні рекорди у спортзалі чи віддаєш перевагу активному відпочинку на природі у будь-яку погоду? А можливо просто експериментуєш на кухні та намагаєшся нагодувати малюка? Тоді тобі у нагоді завжди буде універсальний концентрат-плямовивідник ORGANIC FAMILY!

Суміш органічних рослинних екстрактів ефективно видаляє всі побутові плями - від трави, шоколаду, чаю, кави, вина, жиру до плям від залишків косметики, поту та крові. Підходить для обробки плям на дитячих речах. Засохлі плями від молочної суміші чи дитячих каш та перших фруктово-овочевих пюре не мають тебе дратувати, адже так важливо урізноманітнити раціон малюка. Екстракт горобини, як протимікробний компонент, додатково сприяє антисептичній обробці.

 

Підходить для різних типів тканин, не руйнуючи їх структури. Не містить  оптичних відбілювачів, тому може використовуватись для прання як кольорових, так і білих речей. 

Засіб не містить фосфатів та агресивних хімікатів, має нетоксичний натуральний склад, що 100%  біорозкладається в природних умовах без шкоди для планети. Не містить штучних ароматизаторів та барвників, безпечний для шкіри та дихальної системи.


Сертифіковано за міжнародними екостандартами ECO-CONTROL та NATURECAREPRODUCT.

 

Спосіб використання: розпиліть засіб на пляму з обох боків тканини якнайшвидше після забруднення, злегка утріть у пляму і дайте вбратися протягом 10 хвилин. Потім слід випрати виріб у стандартному режимі, використовуючи звичайний пральний засіб. 
Увага! Ми завжди рекомендуємо перевіряти стійкість кольору тканини перед використанням, розпилюючи невелику кількість продукту на менш помітне місце.

Склад: очищена вода,  аніонна поверхнево-активна речовина (рослинного походження) <5%, неіоногенна поверхнево-активна речовина (рослинного походження) <5%, хлорид натрію, лимонна кислота, екстракт плодів горобини*, етанол (рослинного походження), сорбат калію (харчовий консервант), ароматичний компонент. 
*сертифікований органічний інгредієнт.


 

ORGANIC FAMILY by PURENN
ЗАВЖДИ ЩАСЛИВІ ІСТОРІЇ ТВОГО ЖИТТЯ!

 

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

ORGANIC FAMILY Натуральнийуніверсальний плямовивідник-концентрат з Горобиною, 0,5л

Ви нещодавно переглядали

натуральний засіб для виведення плям, Purenn Organic Family, для виведення плям, purenn, organic family, плямовивідник, Purenn