лови Happy Time
UA RU

Рідкий органічний засіб для прання спортивного одягу Active Sport, 0,75л = 21 цикл

  • Виробник: SODASAN
  • Артикул: 1550
Є в наявності
  • 510 грн.

5% на ЗСУ

Спеціально розроблений засіб для прання водонепроникного, дихаючого, з мембранною обробкою (наприклад, Sympatex®, Gore-Tex® і ін.) Одягу для спорту та відпочинку. Ідеально використовувати для речей з мікрофібри. Засіб ефективно відпирає забруднення, нейтралізує неприємні запахи, не погіршуючи вітро / водонепроникні властивості одягу. Засіб підходить як для ручного, так і для машинного прання при температурі від 30 ° С до 95 ° С. Не містить оптичних відбілювачів і додаткових помякшувачів тканин.

Відсутність алергічних реакцій, дбайливе ставлення до Вашого одягу, безпека для навколишнього середовища - Ваш правильний вибір!

Спосіб використання: Перед використанням збовтати. Дотримуйтесь рекомендацій Вашої пральної машини. При середньому рівні забруднення і середньої жорсткості води достатньо всього 35 мл (1 ковпачок) прального засобу на 1 цикл прання із завантаженням 4-5 кг брудних речей. Зазвичай середня вага брудних речей становить не більше 2-3 кг на 1 прання. У цьому випадку використовуйте менше прального засобу. Також кількість миючого засобу може бути змінено в залежності від ступеня забруднення речей.

 Склад: вода, ПАР цукру, сульфат спирту кокосового масла, рослинний алкоголь, рицинолеат цинку, екстракт дріжджів, цитрати, ефірні масла.

* Інгредієнти з сертифікованих органічних сільських господарств.

Цукор ПАР (тензіди цукру) (Alkylpolyglucosides, APG) - ПАР, дуже м'які по відношенню до шкіри, піддаються біохімічному розкладу, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. У їх виробництві використовуються рослинні інгредієнти; кокосове масло, цукор або крохмаль.

Сульфат спирту кокосового масла - виготовляється з кокосового масла. Очищуюча сила діє довше, ніж у звичайного мила.

Алкоголь (спирт) - використовується для регулювання в'язкості.

Рицинолеат цинку - являє собою комплексну сіль цинку і касторової олії - має фунгіцидну і бактерицидну активність, а також унікальну здатністю нейтралізувати будь-які, навіть найсильніші запахи. Гальмує розмноження бактерій, що утворюють пахучі речовини, не маючи при цьому дратівної дії на шкірні покриви.

Екстракт дріжджів - має бактерицидні властивості

Цитрати - сіль лимонної кислоти. Використовується для виведення плям і розчинення вапняного осаду. Протидіє спонтанному утворенню мильної піни в жорсткій воді. Зайва піна на 40% може знизити очищувальну здатність засоби для прання. Цитрат натрію є пом'якшувачем і замінює фосфати, які зазвичай додаються для того, щоб часто посилити активність і властивості поверхнево-активних речовин (ПАР). Вони допомагають ПАР краще і глибше проникати в тканини і вимивати бруд.

Ефірні масла - пахуча суміш рідких летючих речовин, виділених з рослинних матеріалів (дистиляцією, екстракцією, пресуванням). Використовуються для додання приємного запаху косметичним продуктам.

Подібні товари

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

Рідкий органічний засіб для прання спортивного одягу Active Sport, 0,75л = 21 цикл

Ви нещодавно переглядали