лови Happy Time
UA RU

MASMI Натуральні прокладки SOFT ультратонкі гігієнічні для нормальних виділень, з крильцями 10 шт.

  • Виробник: masmi
  • Артикул: 100086
Є в наявності
  • 210 грн.

5% на ЗСУ

Ультратонкі органічні прокладки анатомічної форми Masmi спеціально розроблені для нормальних виділень, зручні і практичні у використанні. Однак, найголовніша їх перевага в тому, що вони виготовлені з натурального матеріалу і абсолютно безпечні. Їх верхній шар виготовлений з натуральної бавовни, а внутрішній - з волокон целюлози, без використання хлору та діоксину в процесі відбілювання.

Відсутність віскози - ще один важливий аргумент на користь натуральних прокладок Masmi, адже відділення волокон і їх прилипання не тільки є дискомфортом, але і завдає шкоди здоров'ю. Крім того, вони виготовлені без ароматизаторів і гелю-абсорбенту та є гіпоалергенними. Тому немає ніякого ризику виникнення подразнень або алергій.

Прокладки не викликають відчуття «парникового ефекту», дозволяючи шкірі дихати, а м'яка натуральна пориста поверхня забезпечує абсолютний комфорт. Спеціальні крильця з боків і клейка стрічка для прикріплення надійно захищають від протікань, а індивідуальна упаковка забезпечує додаткову гігієнічність.

Товари із цієї ж серії

Подібні товари

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

MASMI Натуральні прокладки SOFT ультратонкі гігієнічні для нормальних виділень, з крильцями 10 шт.

Ви нещодавно переглядали