лови Happy Time
UA RU

Органічний засіб для видалення накипу, вапняного нальоту для пральних та кавових машин, чайників, прасок 1л

  • Виробник: SODASAN
  • Артикул: 1750
Нет в наличии
  • 238 грн.

5% на ЗСУ

Спеціально розроблено для видалення вапняного нальоту на плитці, сантехніці, а також для декальцінаціі пральних, посудомийних і кавових машин, а також чайників і прасок. Оскільки лимонна кислота має дуже низьке значення рН, вона здатна розчиняти відкладення вапна і підходить для використання в харчовій промисловості.


Спосіб застосування: дозування для пральної машини: налийте 1000 мл на пральну машину і запустіть цикл прання при 60 градусах без одягу в барабані. Дозування для посудомийної машини: помістіть 1000 мл на посудомийну машину і запустіть цикл без будь-яких страв в машині. Кавоварка: пропустіть 200мл даного засобу і 800мл води через машину. Потім пропустіть чисту воду через машину до повного очищення води. Завжди дотримуйтесь інструкцій виробника!


Склад:> 30% вода, 15-30% лимонна кислота.

Додаткові поради:

  •     проводьте профілактичну чистку кавоварок декальцінатором кожні три тижні. Чим частіше використовуються кавоварка, тим частіше слід її очищати. Якщо у Вас не виходить ніжна повітряна молочна пінка - це може бути ознакою осідання вапняних відкладень і забивання спеціальних сопел кавомашини.
  •     відкладення вапна в пральній машині призводять до скорочення її терміну служби. Вапно осідає на нагрівальних стрижнях, шлангах, дрібних деталях, а також в барабані для прання. Це призводить до зниження продуктивності прання, а також до збільшення споживання енергії і, отже, до збільшення Ваших витрат. Шар вапна на нагрівальних стрижнях запобігає ефективному нагріванню. Щоб досягти відповідної температури нагріву, потрібно більше часу для нагріву, і це призводить до збільшення рахунку за електроенергію.

Тільки 5 мм вапна на нагрівальних стрижнях забезпечує збільшення витрат на електроенергію приблизно на 30%. Багато дрібних деталі в пральній машині виготовлені з пластику. Через вапно ці компоненти можуть стати пористими і зламатися.

ВЧАСНО І РЕГУЛЯРНО використовуйте ЗАСІБ-ДЕКАЛЬЦІНАТОР, ЩОБ ВАШ ПРАЛЬНА МАШИНА служила вам ДОВШЕ!

Товари із цієї ж серії

Подібні товари

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

Органічний засіб для видалення накипу, вапняного нальоту для пральних та кавових машин, чайників, прасок 1л

Ви нещодавно переглядали