лови Happy Time
UA RU
  • Органічний засіб для миття овочів і фруктів, 0,5 л

Органічний засіб для миття овочів і фруктів, 0,5 л

  • Виробник: SODASAN
  • Артикул: 1970
Є в наявності
  • 290 грн.

5% на ЗСУ

Ідеально очистити овочі і фрукти (яблука, виноград, огірки, помідори, броколі, червоний перець) від небажаних забруднень, таких як віск, сільськогосподарські хімікати або земля, допоможе органічний засіб для миття Sodasan! Їм можна користуватися, обробляючи полуницю, малину, чорницю та інші ягоди. Не рекомендовано використовувати для грибів через їх пористу структуру. З огляду на те, що органічний засіб Sodasan не містить синтетичних ароматизаторів, консервантів і барвників, він є абсолютно безпечним. І крім того, не залишає на фруктах і овочах присмаку або запаху після використання.

Спосіб застосування: перед використанням збовтувати. Нанесіть засіб на серветку або безпосередньо на овочі / фрукти, залиште діяти 20сек., Промийте водою.
Склад: очищена вода, органічний алкоголь *, рослинне мило, ПАР цукру, лимонна кислота, бікарбонат натрію, екстракт грейпфрута.

Не будьте ошуканими! Шукайте значки сертифікатів, які підтверджують органічність продукції, на упаковці!
* Інгредієнти з сертифікованих органічних сільських господарств.

Алкоголь (спирт) - використовується для регулювання в'язкості.
Бікарбонат натрію (гідрокарбонат натрію (сода) - кристалічна сіль, яка використовується для усунення жорсткості води і знежирення.
Цукор ПАР (тензіди цукру) (Alkylpolyglucosides, APG) - ПАР, дуже м'які по відношенню до шкіри, піддаються біохімічному розкладу, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. У їх виробництві використовуються рослинні інгредієнти; кокосове масло, цукор або крохмаль.

Органічне рослинне мило - зроблено з ефективного поєднання чистих рослинних жирів і масел, і органічних поверхнево-активних речовин (ПАР) білка. ПАР зв'язують воду і жир шляхом захоплення їх різними сторонами молекули. При цьому жирні частки бруду змиваються з поверхні, і завдяки своїй структурі ПАР підтримують частки бруду в звешенном стані, не дозволяючи їм знову осісти на поверхню.
Лимонна кислота - органічна лимонна кислота, міститься в багатьох фруктах, лимонному і буряковому соках, молоці. Повністю біологічно розкладається. Розчиняє вапняний наліт навіть при стійких відкладеннях. Коригує рівень pH в рідких милах. У звичайних миючих засобах використовується хімічно синтезована лимонна кислота.
Екстракт грейпфрута - володіє сильним антибактеріальним, антивірусним і антисептичну дію

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

Органічний засіб для миття овочів і фруктів, 0,5 л

Ви нещодавно переглядали