лови Happy Time
UA RU
  • Органічне Мило ніжне для чутливої шкіри неароматизоване, ядрове, 100 гр.

Органічне Мило ніжне для чутливої шкіри неароматизоване, ядрове, 100 гр.

  • Виробник: SODASAN
  • Артикул: 7912
Є в наявності
  • 78 грн.

5% на ЗСУ

Надзвичайно ніжне ядрове мило (очищене від різних добавок) ніжно доглядає за Вашою шкірою і робить її ніжною. Завдяки кокосовому маслу, що входить до складу мила, його регулярне використання може перешкоджати виникненню тріщин на руках і п'ятах. Має високі антиоксидантні і відновні властивості. Живлення і зволоження кожен день! Може використовуватися для миття рук і тіла. Має нейтральний запах, може використовуватися для людей з чутливою шкірою і для дітей.

Спосіб застосування: нанесіть на шкіру і змийте водою.

Не будьте ошуканими! Шукайте значки сертифікатів, що підтверджують органічність продукції, на упаковці!

Склад: органічне рослинне мило, виготовлене з пальмової та кокосової олії, гліцерин, содиум хлорид (сіль), лимонна кислота.

83,3% складу органічно вирощені інгредієнти.

Ядрове мило - поєднує в собі властивості мила і пінної маски, забезпечує глибоке очищення і зволоження шкіри, нейтралізує вплив жорсткої води. Ядрове мило (за способом виробництва) - мило, яке не містить різні домішки.

Пальмова олія - ​​має високі антиоксидантні та відновлюючі властивості. Масло активізує ліпідний обмін шкіри, робить шкіру м'якою. Ідеальний компонент анти вікової косметики (добре бореться зі зморшками)

Кокосове масло - відмінно захищає, живить, пом'якшує шкіру, завдяки свому складу створює на поверхні шкіри захисну плівку. Повністю всмоктується шкірою. При регулярному використанні перешкоджає виникненню тріщин на руках і п'ятах.

Гліцерин - має хороші зволожуючі властивості.

Лимонна кислота - органічна лимонна кислота, міститься в багатьох фруктах, лимонному і буряковому соках, молоці. Повністю біологічно розкладається. Коригує рівень pH

Подібні товари

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

Органічне Мило ніжне для чутливої шкіри неароматизоване, ядрове, 100 гр.

Ви нещодавно переглядали