лови Happy Time
UA RU

PURENN Натуральний рідкий засіб-концентрат SUMMERTIME LOVE для прання кольорових та темних речей з Календулою, 3л=100 циклів прання

Є в наявності
  • 995 грн.

5% на ЗСУ

Насолоджуйся щасливими моментами життя сповна, а засіб для прання ORGANIC FAMILY подбає про чистоту твоїх речей!


Сліди від морозива, плями від трави чи ще якісь несподіванки на одязі можуть траплятися у бідь-який момент, але тебе  це не має хвилювати, адже засіб для прання ORGANIC FAMILY створений саме для таких випадків.

 

Натуральні рослинні компоненти роблять твій одяг, рушники та постільну білизну чистими без шкоди для здоров’я! Формула прального засобу Purenn Organic Family зберігає яскравість кольорів твоїх речей, запобігаючи вицвітанню.  Підходить для прання різних типів тканин: бавовна, льон, мікрофібра та синтетичні тканини. Рекомендований температурний режим 30-60°С. Економічний розхід завдяки високій концентрації засобу (однієї звичайної пляшки об’ємом 1л вистачить на прання до 33 разів у пральній машині). Екстракт календули та Алое чинять додатковий антибактеріальний та антисептичний вплив, при цьому не подразнюючи навіть чутливу шкіру.

Засіб не містить фосфатів та агресивних хімікатів, має нетоксичний натуральний склад, що 100% біорозкладається в природних умовах без шкоди для планети. Не містить штучних ароматизаторів та барвників, безпечний для шкіри та дихальної системи. 


Сертифіковано за міжнародними еко-стандартами ECO-CONTROL та NATURECAREPRODUCT.


Спосіб використання: дотримуйтесь рекомендацій Вашої пральної машини. Для прання достатньо від 30мл (5 кришечок) засобу на 1 цикл використання на 4,5 кг білизни чи 6-7мл (1 кришечка) на 1 кг речей. Кількість прального засобу може бути змінена в залежності від ступеня забруднення та жорсткості води.

Склад: очищена вода, аніонна поверхнево-активна речовина (рослинного походження) 15%-30%, неіоногенна поверхнево-активна речовина (рослинного походження) ≤ 5%, карбонат натрію, гліцерин, ксантанова камедь, хлорид натрію, лимонна кислота, етанол (рослинного походження), сорбат калію (харчовий консервант), екстракт календули лікарської*, екстракт алое вера*, ефірні олії*. 
*сертифікований органічний інгредієнт.


Обираючи велике 3 л пакування ти використовуєш на 77% менше пластику!

 

ORGANIC FAMILY by PURENN
ЗАВЖДИ ЩАСЛИВІ ІСТОРІЇ ТВОГО ЖИТТЯ! 

Подібні товари

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

PURENN Натуральний рідкий засіб-концентрат SUMMERTIME LOVE для прання кольорових та темних речей з Календулою, 3л=100 циклів прання

Ви нещодавно переглядали

засіб для прання Purenn, Purenn Organic Family, для прання, purenn, organic family, SUMMERTIME LOVE