лови Happy Time
UA RU

ORGANIC FAMILY Натуральний універсальний очищувач FRAGRANCE FREE, неароматизований, 0,5л

Є в наявності
  • 225 грн.

5% на ЗСУ

Насолоджуйся щасливими моментами життя сповна, а універсальний очищувач ORGANIC FAMILY подбає про чистоту твоєї оселі!


Весело проводити час з сім’єю, разом робити кумедні поробки для трудового навчання чи готувати домашнє морозиво на свій смак, концентруватись на справі, а не на тому, що навкруги – легко, коли під рукою універсальний очищувач ORGANIC FAMILY!


Вимити робочі поверхні від розлитої олії, розсипаної муки чи від залишків клею та фарби – без різниці завдяки універсальним можливостям очищувача. Концентрована суміш органічних рослинних екстрактів ефективно очищає всі поверхні, що миються, видаляючи жир, кіптяву, бруд, цвіль, плісняву, грибок та інше види забруднень. 

А головне, що безпечні рослинні складники та відсутність запаху універсального очищувача FRAGRANCE FREE дозволяють залучати дітей до подальшого прибирання після захоплюючих занять. Тож мийте меблі та іграшки разом, адже засіб не містить парабенів та агресивних хімікатів, має нетоксичний натуральний склад, що 100% біорозкладається в природних умовах без шкоди для планети. Не містить штучних ароматизаторів та барвників, безпечний для шкіри та дихальної системи. 

 

Сертифіковано за міжнародними еко-стандартами ECO-CONTROL та NATURECAREPRODUCT.

 

Спосіб використання: просто розпиліть і протріть. Для більш стійких забруднень залиште діяти на кілька хвилин перед витиранням.

 

Склад: очищена вода, аніонна поверхнево-активна речовина (рослинного походження) ≤ 5%, неіоногенна поверхнево-активна речовина (рослинного походження) ≤ 5%, хлорид натрію (харчовий), лимонна кислота, екстракт плодів горобини*, етанол (рослинного походження), сорбат калію (харчовий консервант).

 

*сертифікований органічний інгредієнт.

 

 

ORGANIC FAMILY by PURENN
ЗАВЖДИ ЩАСЛИВІ ІСТОРІЇ ТВОГО ЖИТТЯ!

 

Товари із цієї ж серії

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

ORGANIC FAMILY Натуральний універсальний очищувач FRAGRANCE FREE, неароматизований, 0,5л

Ви нещодавно переглядали

універсальний неароматизований очищувач, неароматизований очищувач, PURENN, Organic Family від Purenn, для кухні, BIOORGANIC, organic family, неароматизований очищувач ORGANIC FAMILY, FRAGRANCE FREE, BIOORGANIC