лови Happy Time
UA RU

ORGANIC FAMILY Натуральний рідкий засіб-концентрат SUMMERTIME LOVE для прання кольорових та темних речей з Календулою, 1л=33 цикли прання

Є в наявності
  • 375 грн.

5% на ЗСУ

Насолоджуйся щасливими моментами життя сповна, а засіб для прання ORGANIC FAMILY подбає про чистоту твоїх речей!


Сліди від морозива, плями від трави чи ще якісь несподіванки на одязі можуть траплятися у будь-який момент, але тебе  це не має хвилювати, адже засіб для прання ORGANIC FAMILY створений саме для таких випадків.

 

Натуральні рослинні компоненти роблять твій одяг, рушники та постільну білизну чистими без шкоди для здоров’я! Формула прального засобу Purenn Organic Family зберігає яскравість кольорів твоїх речей, запобігаючи вицвітанню.  Підходить для прання різних типів тканин: бавовна, льон, мікрофібра та синтетичні тканини. Рекомендований температурний режим 30-60°С. Економічний розхід завдяки високій концентрації засобу (однієї звичайної пляшки об’ємом 1л вистачить на прання до 33 разів у пральній машині). Екстракт календули та Алое чинять додатковий антибактеріальний та антисептичний вплив, при цьому не подразнюючи навіть чутливу шкіру.

Засіб не містить фосфатів та агресивних хімікатів, має нетоксичний натуральний склад, що 100% біорозкладається в природних умовах без шкоди для планети. Не містить штучних ароматизаторів та барвників, безпечний для шкіри та дихальної системи. 


Сертифіковано за міжнародними еко-стандартами ECO-CONTROL та NATURECAREPRODUCT.


Спосіб використання: дотримуйтесь рекомендацій Вашої пральної машини. Для прання достатньо від 30мл (5 кришечок) засобу на 1 цикл використання на 4,5 кг білизни чи 6-7мл (1 кришечка) на 1 кг речей. Кількість прального засобу може бути змінена в залежності від ступеня забруднення та жорсткості води.

Склад: очищена вода, аніонна поверхнево-активна речовина (рослинного походження) 5-15%, неіоногенна поверхнево-активна речовина (рослинного походження) ≤ 5%, хлорид натрію, гліцерин (рослинного походження), етанол (рослинного походження), лимонна кислота, екстракт алое вера, екстракт квіток ромашки лікарської*, екстракт календули лікарської*, сорбат калію (харчовий консервант), ароматичний компонент. 
*сертифікований органічний інгредієнт.


Обираючи велике 3 л пакування ти використовуєш на 77% менше пластику!

 

ORGANIC FAMILY by PURENN
ЗАВЖДИ ЩАСЛИВІ ІСТОРІЇ ТВОГО ЖИТТЯ! 

Подібні товари

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

ORGANIC FAMILY Натуральний рідкий засіб-концентрат SUMMERTIME LOVE для прання кольорових та темних речей з Календулою, 1л=33 цикли прання

Ви нещодавно переглядали

засіб для прання ORGANIC FAMILY, Purenn Organic Family, для прання, purenn, organic family, SUMMERTIME LOVE