лови Happy Time
UA RU

ORGANIC FAMILY Натуральний очищувач CHEMISTRY HACK для скла і дзеркал, 0,5л

Є в наявності
  • 225 грн.
  • 158 грн.

5% на ЗСУ

Насолоджуйся щасливими моментами життя сповна, а натуральний очищувач ORGANIC FAMILY подбає про чистоту вікон та дзеркал у твоїй оселі!


Залишити любовне послання на дзеркалі коханому чи розв’язати математичне рівняння на вікні у якості підказки дитині – чому б ні? А може влаштуємо челендж та кожного ранку протягом місяця будемо писати на дзеркалі компліменти собі, жодного разу не повторюючись? Це легко, коли вдома є очищувач скла та дзеркал CHEMISTRY HACK!

Суміш органічних рослинних компонентів ефективно очищає всі ваші вікна та дзеркала не лише від слідів помади, але й від бруду, пилу та жиру, відбитків пальців та крапель дощу до блиску та без жодних розводів. Спробуй та переконайся сама!


Засіб не містить парабенів та агресивних хімікатів, має нетоксичний натуральний склад, що 100%  біорозкладається в природних умовах без шкоди для планети. Не містить штучних ароматизаторів та барвників, безпечний для шкіри та дихальної системи.

 

Сертифіковано за міжнародними еко-стандартами ECO-CONTROL та NATURECAREPRODUCT.

 

Спосіб використання: просто розпиліть і протріть. Для більш стійких забруднень залиште діяти на кілька хвилин перед витиранням.


Склад: очищена вода,  етанол (рослинного походження), аніонна поверхнево-активна речовина (рослинного походження) <5%, неіоногенна поверхнево-активна речовина (рослинного походження) <5%, лимонна кислота, хлорид натрію, екстракт плодів горобини*,  ароматичний компонент.

*сертифікований органічний інгредієнт.

 

 

ORGANIC FAMILY by PURENN
ЗАВЖДИ ЩАСЛИВІ ІСТОРІЇ ТВОГО ЖИТТЯ!

 

Товари із цієї ж серії

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

ORGANIC FAMILY Натуральний очищувач CHEMISTRY HACK для скла і дзеркал, 0,5л

Ви нещодавно переглядали

натуральний очищувач, PURENN, Organic Family від Purenn, для скла і дзеркал, BIOORGANIC, organic family, очищувач ORGANIC FAMILY, CHEMISTRY HACK, очищувач скла