лови Happy Time
UA RU

Менструальна чаша Розмір М, для жінок до 25 років, 1шт

 • Виробник: masmi
 • Артикул: 100328
Є в наявності
 • 1293 грн.

5% на ЗСУ

Менструальна чаша - екологічна альтернатива тампонам і прокладкам! Довгий термін служби (до 10 років) дозволяє забути Вам про щомісячні покупки гігієнічних засобів для «критичних» днів і значно заощадити (вартість однієї чаші в кілька разів менше !!! вартості прокладок і / або тампонів, необхідних на 10 років). Задумайтесь, скільки пачок гігієнічних засобів ви не викинете в смітник, скільки дерев (джерело целюлози) і бавовни Ви збережете !!!
Менструальна чаша MASMI - Ваша свобода, впевненість і усвідомлений вибір сучасних жінок !!!

Її функція полягає в тому, щоб збирати виділення під час «критичних» днів, а використання дуже схоже на використання тампоном! Комфорт - ЗАВЖДИ! - адже чашу можна використовувати навіть в басейні та спортзалі, вдень і вночі. Чаша не викликає попрілостей, подразнень, порушень в мікрофлорі і сухість. Менструальна чаша MASMI виготовлена ​​з гіпоалергенного термопластического еластомеру (TPE) медичного класу, підлягає повторній переробці і не містить силікону, латексу, бісфенолу (BPA) і фталатів.

Розміри

    Розмір S - для жінок до 18 років, які не мають регулярних інтимних відносин. Діаметр: 40мм. Довжина: 62мм. Місткість: 17мл. (15 мл - це одна столова ложка. Стільки ж вбирає тампон розміру Super Plus)
    Розмір M - для жінок до 25 років, що не народжували вагінально. Діаметр: 43мм. Довжина: 67мм. Місткість: 25мл. (15 мл - це одна столова ложка. Стільки ж вбирає тампон розміру Super Plus)
    Розмір L - для жінок після 25 років або для жінок будь-якого віку, які народжували вагінально. Діаметр: 46мм. Довжина: 66мм. Місткість: 30мл. (15 мл - це одна столова ложка. Стільки ж вбирає тампон розміру Super Plus)

Використання

Як вставляти чашу

Якщо Ви використовуєте менструальну чашу вперше, будьте терплячі, Вам може знадобитися певний час, щоб навчитися правильно вставляти і видаляти чашу. Але як тільки Ви освоїте механізм і трохи попрактикуєтесь, Ви відчуєте як легко, комфортно та зручно користуватися менструальною чашею!

1. Перед першим використанням чаши, її необхідно простерилізувати: вимийте руки, помістіть чашу в каструлю з водою так, щоб вода повністю покривала чашу. Прокип’ятіть чашу протягом 3-4 хвилин. Дістаньте чашу з води, дайте їй час охолонути. Тепер вона готова до використання! Цей процес рекомендується повторювати в кінці кожного циклу, щоб Ваша чаша завжди була абсолютно чистою.

2. Ретельно вимийте руки і прийміть зручне для себе положення. Деякі з рекомендованих положень: навпочіпки, сидячи на унітазі або стоячи.

3. Оберіть один з двох варіантів складання чаши для введення її у піхву :

а . Стисніть обидві сторони чаші, щоб помістити їх разом і чаша стала пласкою , а потім складіть її навпіл.

б . Помістіть палець на верхній кромці чашки і натисніть всередину , щоб сформувати трикутник.

Пальцями вільної руки розсуньте статеві губи і введіть складену чашу в піхву приблизно під кутом 45 градусів по відношенню до лобкової кістки. Як тільки Ви ввели чашу, відпустіть її. Вона розкриється та прийме форму стінок піхви.

Для того, щоб упевнитися, що чаша розмістилася правильно, тримаючи її за нижню частину (але не за кінчик), поверніть чашу на 360° градусів. При правильному розміщенні вона повинна легко повертатися.

Як виймати чашу

Ви повинні спустошувати чашу кожні 12 годин чи частіше в залежності від інтенсивності менструальних виділень.

 

Щоб вийняти чашу, прийміть комфортне положення (стоячи, сидячи на унітазі чи навпочіпки), введіть вказівний та великий пальці у піхву, нащупайте кінчик чи нижню частину чаши. Якщо Ви напружите м'язи тазу, то видалення буде легше. Обережно потягніть за кінчик чаши поки не зможете міцно утримувати основу чаши. Витягніть чашу та тримайте її вертикально, щоб її вміст не пролився. Далі потрібно спустошити чашу , виливши її вміст в туалет. Промийте чашу чистою теплою водою, і тепер вона знову готова для використання. Можливе додаткове (але не обов'язкове) використання мила з нейтральним рівнем pH без ароматизатору. Якщо у вас немає доступу до чистої води, Ви можете також скористатися туалетним папером або носовичком , щоб висушити чашу і потім промити її чистою водою пізніше у зручній обстановці.

 

 

Інші поради

 • Менструальну чашу потрібно спустошувати щонайменше один раз на 12 годин. З часом Ви будете знати Вашу індивідуальну частоту спустошення чаши відповідно до інтенсивності Ваших виділень у різні дні менструального циклу.
 • Ви можете використовувати чашу вночі та займатися будь-якими видами спорту.
 • Менструальна чаша сумісна з внутрішньоматковою спіраллю чи діафрагмою.
 • Вам не потрібно видаляти чашу, щоб сходити в туалет.

Вирішення проблем

Незручність

Якщо Ви відчуваєте якийсь дискомфорт,  може бути, що чаша встановлена ​​неправильно.  Коли чаша розміщена правильно, Ви її не відчуваєте.

Крім того, може бути, що кінчик чаши занадто довгий по відношенню до будови Вашого тіла; Ви можете трохи скоротити його. Важливо не пошкодити дно чаши. Як правило, її кінчик не повинен виступати з піхви.

Труднощі при видаленні

Якщо у вас є проблеми з видаленням чаши, розслабтеся та залишайтеся спокійними. Часто на початку використання чаши буває важко видалити її, але з практикою це буде набагато простіше.

 

1. Розслабтеся, щоб Ваші м'язи теж розслабилися, особливо м’язи піхви.

2. Прийміть зручне положення, сидячи навпочіпки або сидячи на унітазі.

3. Стисніть вагінальні/тазові м'язи кілька разів для того, щоб якщо чаша розміщена у піхві занадто високо, вона трохи опустилася вниз для Вашої зручності.

4. Замість того, щоб витягати чашу за кінчик, тримайте її за нижню частину і роблячи невеликі рухи з боку в бік, поступово виймайте чашу з піхви.

5. Можна також видалити чашу, натиснувши на її основу вказівним і великим пальцями для входу повітря, щоб порушити ефект вакууму.

 

Протікання

 • Якщо під час використання чаші Ви помітили протікання, скоріше за все вона розміщена не правильно. Ви повинні переконатися, що чаша повністю розгорнута всередині Вас. Для цього Ви можете прокрутити її по колу для легкого розкриття.
 • Протікання можливі також через те, що чаша розміщена занадто високо. Чаша повинна знаходитись на вході в піхву, нижче ніж зазвичай тампон.
 • Перевірте розмір чаші. Можливо Вам необхідна чаша більшого розміру.
 • Якщо жодна з цих порад не допомогла, і Ви використовуєте великий розмір, то Вам, можливо, потрібно робити вправи для зміцнення вагінальних м’язів. Проконсультуйтеся з Вашим доктором.

Застереження

 • Використовуйте чашу відповідно до інструкції, наведеної на цьому папері, і тільки під час менструації.
 • Ви повинні видалити чашу перед статевим актом. Пам’ятайте, що менструальна чаша не є методом контрацепції, вона не захищає від інфекцій та хвороб, що передаються статевим шляхом.
 • Менструальні чаши належить до товарів інтимного використання, тобто чашами не можна ділитись.
 • Для чищення не використовуйте абразивні очищаючі засоби або дезінфектори, такі як олія чайного дерева чи Алепське мило.
 • Для введення чаши у піхву, не використовуйте лубріканти на масляній основі.
 • Ніколи не тримайте чашу у пластиковому пакеті чи щільно закритому контейнері.
 • У подорожі, Ви можете скористатися звичайною питною водою для миття чаші.
 • У разі почервоніння, подразнення, генітального чи вагінального запалення, дискомфорту під час сечовипускання чи при інших симптомах, які Ви вважаєте не нормальними,негайно видаліть чашу та зверніться до свого лікаря
 • Якщо Ви помітили, що Ваша чаша пошкоджена, Ви повинні замінити її на нову.
 • З часом Ваша чаша може змінити колір, це не впливає на її ефективність.
 • Зберігайте чашу в недоступному для дітей місці.

Застереження: Синдром Токсичного Шоку (СТШ)

На сьогоднішній день не зареєстровано жодного випадку виникнення синдрому токсичного шоку під час використання менструальної чаші. Але в якості запобіжного заходу, Ви повинні знати його симптоми.

Синдром токсичного шоку є рідкісним, але серйозним захворюванням. Причиною виникнення СТШ є токсини, що виробляються бактерією стафілококу, яка зазвичай знаходиться на шкірі, у носі і піхві. СТШ може виникнути у жінок, чоловіків та дітей. Ризик виникнення СТШ більше у підлітків і жінок у віці до 30 років, ніж у жінок похилого віку. Хоча це рідке явище, важливо знати, як діяти в разі потреби. Розпізнавання симптомів і раннє лікування має важливе значення. Виникнення СТШ зустрічається від 1 до 17 на 100 000 жінок і дівчат дітородного віку.

Симптомами виникнення СТШ є : раптова висока температура ( 39 ° C), запаморочення, запаморочення при вставанні, пронос , блювота, непритомність, болі в м'язах і подразнення шкіри, схоже на сонячний опік. Цілком можливо, що не всі симптоми проявляться одночасно, а  тільки деякі з них. На більш пізніх стадіях хвороби, шкіра може почати лущитися. СТШ може статися під час менструації або незабаром після цього. Симптоми СТШ швидко змінюються, дуже схожі на грип і можуть мати смертельні наслідки.

Якщо у вас є які-небудь з цих симптомів при використанні менструальної чаші, видаліть її та поговоріть з Вашим лікарем негайно. Якщо Ви вже мали СТШ не використовуйте чашу.

Товари із цієї ж серії

З цим товаром зазвичай купляють

Відгуки про товар

Менструальна чаша Розмір М, для жінок до 25 років, 1шт

Ви нещодавно переглядали