лови Happy Time
UA RU

О нас

BIORGANICua - це молодий проект, ідея якого народилася у команди ТД «Інфанта». Торговий дім «Інфанта» - це компанія-дистриб'ютор з національним покриттям.

Колись ми були молоді та амбітні, голосно заявляли про себе в житті, віддавали себе яскравості і привабливості багатьох можливостей. У період з 1996 року компанія успішно розвивала наступні торгові марки:
Nivea Visage, Nivea Beauty, Schwarzkopf & Henkel, Florena, Kamill, Wella, Unilever, Sheller, Lumene, Londa, Trisa, L'Oreal, Garnier, Rilken, Aquafresh, Colgate, Palmolive, Swiss Formula, VO5, Green mama, Patricia Milton , Royal, Kaloo, Vileda, що дало нам можливість стати професіоналами в дистрибуції і просуванні брендів - натуральна косметика, натуральна одяг і ін. натуральні засоби.
    Зараз ми не стали старими і байдужими, але ми стали старшими, ми стали реальніше дивитися на речі, ми стали більш помірковано і осмислено розподіляти свої ресурси: фізичні, душевні ... Річка, так би мовити, завжди шукає оптимальний шлях для свого русла ... Так вийшло і у нас. Особливо на нас вплинуло народження власних дітей. Коли з'являється в твоїй відповідальності ніжне беззахисне створіння, здоров'я і радість якого повністю в твоїх руках, починаєш більш усвідомлено і уважно ставитися до того, ЩО їж і відповідно ЧИМ годуєш свою дитину, ЯК лікуєш, ВО ЩО одягаєш, ЧИМ переш і ЯК прибираєш. Ми стали цікавитися, що як зроблено: дитячі каші, шапочки, натуральні засоби гігієни. Виявилося, що є багато факторів в їх виготовленні, які НЕ усвідомлюються споживачем, і які можуть мати подальші несподівані наслідки. Наприклад, для того щоб зібрати шерсть для виготовлення одягу, раніше овець стригли, а тепер більшість виробників дають хімічні препарати, від яких шерсть в овець відпадає ...
    Питання небезпеки гербіцидів і пестицидів - це вже не питання, а реально існуюча проблема для здоров'я людей і екології. Чи знаєте ви, що наприклад 80% всіх пестицидів і гербіцидів в світі йде на обробку бавовняних полів, а ми думаємо, що купуючи бавовняні пелюшки і сорочечки, натуральні засоби і натуральну косметику ми вибрали найкращі і безпечні натуральні засоби для своїх діточок.

Використання синтетичних і нафтохімічних інгредієнтів в косметиці - це теж ситуація, яка в європейських країнах контролюється на рівні законодавства, що свідчить про їх безспірну шкоду. У той же час в Україні, це питання досить формально перебуває в полі зору відповідних органів і тому в найпоширеніших косметичних засобах, які заполонили супермаркети країни, ми можемо побачити в складі засобів по догляду за немовлятами майже весь набір продукції нафтохімічної промисловості.

А скільки часу проводить людина в ліжку, безпосередньо стикаючись з речовинами, які затримуються на тканині після прання? Теж стосується рушників, одягу, нижньої білизни ... Першими замислюються ті, у кого з'являються алергічні реакції, і інші захворювання, але навіщо чекати?

І ще одне питання, з яким ми стикнулися, це вода, якою ми користуємося: Вода це основа життя, але яка вона в сьогоднішніх сучасних умовах, що несе вона нам в собі? Оживляє вона нас і оздоровлює чи? Без здорової води, всі зусилля з відбору здорових продуктів малоефективні ... Вода - фундамент на якому можна будувати конструкцію з здорової їжі, косметики, товарів для будинку і так далі.

Досліджуючи для себе все це, ми знайшли вихід у використанні органічної (біо) продукції, спочатку в приватному порядку, але поступово це змінило і наш бізнес, тому що виявилося неможливим розділити образ життя, який ведеш і справу, якою займаєшся.


Тому тепер ТД «Інфанта» займається ТМ:
SODASAN - органічні товари для прання, прибирання, догляду для тіла з Німеччини.
LOGONA, SANTE - біо-косметика з Німеччини.
MASMI - натуральні прокладки і тампони з органічної бавовни.
OLIVELLA - натуральна косметика на основі оливкового масла з Італії.
L'Erbolarion - натуральна італійська косметика.